Trainingstijden 28-10-2019 t / m 16-3-2020

Let op: bij weercode ROOD vervallen alle trainingen, zowel binnen als buiten.
Bij weercode ORANJE  wordt bekeken van de training wel of niet doorgaat.
Raadpleeg de Avantri-website van de trainer.

Maandag
Tijd Locatie Groep Trainer
17.30 - 18.30 uur Stormbaan JM Pupillen C en B 

Niels Wallet
Simone Zwijnenburg

Eline Brand

18.30 - 19.30 uur Stormbaan
JM Pupillen A1 + A2

Eline Brand
Marillion Zwijnenburg
Jessica de Pater

19.00 -20.15 Stormbaan Mila groep
(junioren,
neo-senioren)
Ad Verhoeff van
Vincent Hoek
19.15 -20.15 Beregracht VB-groep Wim van Beuzekom + vrijwilligers
(eerste training op 4 november 2019, laatste op 16 maart 2020. Geen training op 23 en 30 december 2019)
19.30- 21.00 uur Stormbaan Loopgroep B Alexandra Lingen
19.30- 21.00 uur Stormbaan Jongens A + heren senioren / masters op dit moment geen trainer voor
19.30- 21.00 uur Stormbaan Meisjes A + dames senioren / masters op dit moment geen trainer voor

 

dinsdag
Tijd Locatie Groep Trainer
18.30 - 20.00 uur Stormbaan JM junioren D, JM junioren C1

Marillion Zwijnenburg,
Rob Zwijnenburg,
Bor van den Berg

19.30 - 21.00 uur Stormbaan JM junioren AB + JM Junioren C2

Marillion Zwijnenburg,
Rob Zwijnenburg

19.30 - 21.00 uur Stormbaan Starters Loopgroep 
(kwartaal 1 en 4) 

Robert Hoek,
Pauline van Norden

 

woensdag
Tijd Locatie Groep Trainer
16.30 - 17.30 uur AP Oost JM pupillen C

Luuk vd Velde,
Tijmen vd Hek

16.30 - 17.30 uur AP West JM Fit Kids / mini pupillen Simone Zwijnenburg,
Annabel Rem
17.30 - 18.30 uur AP West JM pupillen B

Luuk vd Velde,
Niels Wallet,
Simone Zwijnenburg

17.30 - 18.30 uur AP Oost JM Pupillen B  
Voor de zaal AP geldt: eerste training op 30 oktober 2019, laatste op 19 februari 2020.
Geen training op 23 en 30 december 2020.
18.30 - 19.30 uur Stormbaan JM pupillen A1 + A2 Eline Brand / Luuk vd Velde,
Rob Zwijnenburg,
Bor van der Berg
19.30 - 21.00 uur Stormbaan JM junioren AB C2 + senioren / masters Frans van der Ham,
Rob Zwijnenburg
19.30 - 21.00 uur Stormbaan Loopgroep A Vincent Hoek van
Ad Verhoeff
20.00 - 21.15 Stormbaan Loopgroep B Ab de Kluijver

 

Donderdag
Tijd Locatie Groep Trainer
19.00 - 20.00 uur Stormbaan JM junioren D + JunC1, Branco van Driest,
Ronald vd Berg
19.30 - 21.00 uur Stormbaan Loopgroep C

per week wisselende trainer: 
Ab de Kluijver
Aad van der Poel
Janet Rietveld
Alexandra Lingen
Pauline van Norden

 

Zondag
Tijd Locatie Groep Trainer
9.00 - 10.30 uur Stormbaan Loopgroep

Per week wisselende trainer:
Aad van der Poel van
Ab de Kluijver van
Janet Rietveld van
Robert Hoek van 
Alexandra Lingen.

 

Zoeken



Website sponsors