35e Rabobank-Oliebollenloop, 10 kilometer

Datum: 31 december 2017
Plaats: Schoonhoven

 

Het weer tijdens de 35e Rabobank-Oliebollenloop:
     
Temperatuur : 13,2 graad celcius
Wind : 41 km per uur
Windrichting : zuidwest, 222 graden
Luchtdruk : 998 hPa
Luchtvochtigheid : 87%
Neerslag : regen vanaf 12.20 uur
Bron : Weerstation Lopik/Cabauw

10 kilometer  vrouwen: 

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Eline Peterse 1994 IJsselstein Ut 44:31 44:23
2 Daphne Lamboo 1991 AV Gouda 45:37 45:33
3 Annelies van Dorp 1966 AV Gouda 45:40 45:30
4 Anoek vd Heijden 1973 IJsselstein Ut 45:42 45:21
5 Jiska Pols 1996 Gouda 46:46 46:36
6 Ellen Zaal 1970 Dordrecht 47:08 46:48
7 Arine Fijn 1974 Gouda 47:18 47:08
8 Marieke Walma 1988 Utrecht 47:47 47:34
9 Jitte Verweij 1989 Oudewater 47:49 47:42
10 Jannet Vermeulen-Stulen 1955 Phoenix 48:11 47:57
11 Nadine Naaijkens 1989 Triathlon 48:31  
12 Hetty van der Heiden 1965 Avantri 49:00 48:53
13 Linda Kraakman   Rotterdam 49:02 48:50
14 Astrid Muijlwijk 1974 Bergambacht 49:37 49:31
15 Laura Breeman   Dordrecht 49:41 48:51
16 Janneke de Koster 1983 Avantri 50:12 49:47
17 Belinda Jannink 1969 Capelle aan den IJssel 50:18  
18 Linda Terlouw 1981 Krimpen aan den IJssel 50:26 50:08
19 J Sluijs 1990 Pijnacker 50:52 50:36
20 Rob Meijer 1961 Antilope 51:07 50:46
21 Tessa Konemann   Leiden 51:27 50:37
22 Annemarie Dekker 1972 Gouda 51:47 51:24
23 Marian Landman 1977 Krimpen aan de Lek 51:57 51:46
24 Jacolien Booy 1991 Lekkerkerk 52:03 51:13
25 Antoinette Straver 1989 Rotterdam 52:04 51:18
26 Diantha Meiring 1968 Dordrecht 52:13 51:52
27 Linda Kleyenendorp 1969 Bergambacht 52:15 52:05
28 Brenda van der Linden 1972 IJsselstein Ut 52:54 52:19
29 Karlijn Houkes 1994 Rotterdam 53:28 52:40
30 Gudy van Klaveren 1963 Energie 54:05 53:35
31 Caroline den Hartog 1973 Krimpen aan den IJssel 54:07 53:07
32 Linda de Vries 1983 Bergambacht 54:21 54:07
33 Janneke van Brug 1965 Avantri 54:39 54:25
34 Sandra Burghoorn 1965 Schoonhoven 55:02 54:48
35 Paulien Hendriks 1973 Stolwijk 55:07 54:39
36 Nathalie Verbeek 1980 Krimpen aan den IJssel 55:10 54:10
37 Agnita Rolleman 1974 Lekkerkerk 55:11 54:11
38 Esther van der Hoeven 1972 Stolwijk 55:12 54:43
39 Janine Stip 1981 Capelle aan den IJssel 55:19 54:46
40 Lisa Jongbloed 1993 Rotterdam 55:22 54:57
41 Anneke Teeuwen 1971 Stolwijk 55:24 54:56
42 Ivonne Mudde 1984 Lekkerkerk 55:31 54:58
43 Petra Boer 1969 Stolwijk 55:31 55:02
44 Cécile Malingré 1969 Avantri 55:33 55:19
45 Maria Monden 1983 Lopik 55:49 55:28
46 Nienke Franssens 1990 Rotterdam 55:59 55:05
47 Christel de Groot 1963 Vleuten 55:59 55:19
48 Maria Schmeets 1958 Gouda 56:08 55:24
49 Saskia van Wijk 1976 Avantri 56:15 55:47
50 Silvia Brechelr 1968 Energie 56:21 55:50
51 Laura Celeste 1988 Schoonhoven 56:37 55:40
52 Marina Boukema 1978 Krimpen aan de Lek 56:58 56:47
53 Monique Punt 1965 Ridderkerk 57:02 56:26
54 Jolanda van der Leeden 1981 Krimpen aan den IJssel 57:08 56:25
55 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 57:33 56:39
56 Karin van Meijeren 1992 Bergambacht 57:38 56:54
57 Anouk Bos 1992 Bergambacht 57:39 57:21
58 Ellen van Beuzekom 1972 Schoonhoven 57:46 57:09
59 Yvonne Van der Bas 1990 Berkenwoude 57:50 57:14
60 Wendy Zijderveld 1979 Nieuw-Lekkerland 58:02 57:34
61 Marieke Schooleman 1984 IJsselstein Ut 58:05 57:26
62 Ilse van Dijk 1990 Utrecht 58:06 57:15
63 Harriet Aans 1969 Montfoort 58:16 57:30
64 Mieke Schras 1969 Avantri 58:22 57:55
65 Marcha Hess     58:25 57:43
66 Ellen Visser 1963 Fortius 58:38 57:51
67 Daphne Overbeek 2000 Delft 58:38 57:52
68 Nathalie Goemans 1973 VanDrielRunners 58:41 57:49
69 Ineke Wösten 1956 Dordrecht 58:42 57:51
70 Petra Visser 1983 Bergambacht 58:44 57:51
71 Floortje Schmeets 1992 Gouda 58:52 58:06
72 Marjon Vermeulen 1979 Bergambacht 59:03 58:49
73 Janna Rijkers 1975 Rijswijk 59:08 58:19
74 Jip Voortman 1995 Capelle aan den IJssel 59:09 58:38
75 Barbera de Bruin   Goudriaan 59:10 58:22
76 Moniek Broekhuizen 1994 Lopik 59:13 58:53
77 Laura Huis in't Veld   Startersgroep 59:20 59:10
78 Saskia van Raadshooven 1983 Alphen aan den Rijn 59:20 58:54
79 Diana Verstoep 1962 Bergambacht 59:30 59:14
80 Martine Huisman 1977 Bergambacht 59:30 59:14
81 Petra Maurits 1965 AV '47 59:53 59:35
82 Laura van de Waal 1967 Papendrecht 1:00:01 59:38
83 Petra van Dijk 1989 Woerden 1:00:02 59:12
84 Sarah Stuurman   Schoonhoven 1:00:18 1:00:02
85 Jessica Bouter 1979 Krimpen aan de Lek 1:00:58 1:00:42
86 Jolanda Oostendorp 1979 Harmelen 1:01:03 1:00:22
87 Nicolette Boomsma 1967 IJsselstein Ut 1:01:10 1:00:18
88 Corina Buitendijk 1976 Giessenburg 1:01:12 1:00:50
89 Tiny Driesse 1948 Avantri 1:01:25 1:01:10
90 Linda van Deursen 1979 Avantri 1:02:24 1:01:49
91 Tamara Maagdelijn 1980 Rotterdam 1:02:44 1:01:46
92 Marieke Rock 1969 IJsselstein Ut 1:02:52 1:02:33
93 Ginny Netten 1983 IJsselstein Ut 1:02:52 1:02:34
94 Jenny Verstegen 1965 SC Reeuwijk 1:02:54 1:02:10
95 Corine Passchier 1964 AAV '36 1:02:56 1:01:55
96 Martine Van der Ruit 1973 Sint Philipsland 1:03:44 1:02:51
97 Jeanette van der Bijl 1968 Barendrecht 1:04:08 1:03:35
98 Ramona de Langen 1972 Bergambacht 1:04:18 1:03:25
99 Mieke Schouten 1948 Polsbroek 1:04:30 1:04:13
100 Erma Vlasblom 1956 Herwijnen 1:04:32 1:03:36
101 Froukje Boukes 1956 Schoonhoven 1:04:33 1:04:05
102 Danielle Broekhuizen 1991 Lopik 1:05:16 1:04:56
103 Patriche Korn 1975 Rotterdam 1:05:29 1:04:46
104 Annemieke Stigter 1993 Utrecht 1:05:45 1:05:00
105 Simone Kwakernaak 1986 Vleuten 1:06:14 1:05:20
106 Klis 1965 Capelle aan den IJssel 1:08:19 1:08:10
107 Rebecca Blonk 1992 Dordrecht 1:08:20 1:08:13
108 Evelien de Boer 1984 Atverni 1:10:08 1:09:18
109 Vivian Heijmans 1981 Atverni 1:10:08  
110 Anja Weegman 1973 Rotterdam 1:10:35 1:09:56
111 Marlies Janssen 1973 Rotterdam 1:11:40 1:10:41

 

10 kilometer mannen: 

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jean-Andrew Fingal 1993 Rotterdam 34:17 34:16
2 Marijn de Jonge 1987 Utrecht 36:18 36:18
3 Jorrit Slaman 1983 Rotterdam Atletiek 36:38 36:38
4 Flo van der Vlist 2000 Haastrecht 36:45 36:44
5 Luuk Kwast 1990 Gouda 37:32 37:31
6 Julian Vlasblom 1991 Schoonhoven 38:10 38:07
7 Jarno Lekkerkerker 1976 München 38:25  
8 Andy Koolmees 1972 SC Reeuwijk 38:30 38:28
9 Robert Hofman 1973 Avantri 38:38 38:38
10 Tonny Zaal 1988 Triathlon 38:40 38:39
11 Tijn Jansen 1970 Haastrecht 38:42 38:40
12 Matthijs van de Wetering 1981 AV Gouda 38:45 38:44
13 Wilco Rijneveld 1992 Schoonhoven 39:04 39:03
14 Pascal Verbeek 1978 Gouda 39:09 39:07
15 Nik Jongbloed 1998 Lopik 39:18 39:15
16 Alfred de Bruin 1981 Vlist 39:21 39:19
17 Jacko de Kort 1975 Clytoneus 39:22 39:21
18 Erwin van der Wouden 1986 Lekkerkerk 39:38 39:33
19 Erik Booij 1987 Lekkerkerk 39:39 39:32
20 Ruben van der Gun 1990 IJsselstein Ut 39:42 39:39
21 Jacco van der Wel 1976 Woerden 39:45 39:43
22 Erwin van der Ham 1977 Haastrecht 39:57 39:55
23 Stephan Visser 1985 Harmelen 40:04 39:59
24 Jasper Veel 1987 Rotterdam 40:04 40:04
25 Eelke Kamps 1990 Gouda 40:06 40:04
26 Gerard Hagort 1977 Clytoneus 40:34 40:32
27 Menzo van Wijngaarden 1991 Nederlandse Triathlonbond 40:54 40:52
28 Roel Sluis 1983 Haastrecht 40:55  
29 Richard Trifunovic 1975 Rotterdam Atletiek 41:04 41:00
30 Mart Witvliet   Papendrecht 41:06 41:01
31 Koen van Klaren 1998 Lopik 41:27 41:24
32 Tom Prins 1994 Gouda 41:27 41:20
33 Hayo den Boeft 1967 Gouda 41:28 41:27
34 Robin Vergeer 1980 Clytoneus 41:41 41:39
35 Frederik de Vries 1988 Utrecht 41:49 41:40
36 Marcel van Vliet 1966 IJsselstein Ut 41:51 41:47
37 John van der Linden   IJsselstein Ut 41:51 41:48
38 Bram van Klaaren 2002 Lopik 41:53 41:50
39 Vincent Boere 1979 Waddinxveen 41:57 41:54
40 Henk van Zutphen 1962 AV Gouda 42:08 42:07
41 Nico Kaptein   Clytoneus 42:15 42:06
42 Wilco van der Bas 1989 Berkenwoude 42:17 42:15
43 Ronald van den Berg 1973 Avantri 42:22  
44 Remco Haanstra 1973 Avantri 42:22 42:22
45 Robbie van Dijk 1972 Nieuwegein 42:23 42:18
46 Hans Overbeek 1963 Polsbroek 42:26 42:23
47 Jan van Tol 1977 Alphen aan den Rijn 42:28 42:04
48 Jurien van Vuuren 1984 Oudewater 42:41 42:34
49 Eric Verweij 1977 Schiedam 42:55 42:53
50 Joey van Wurmond 2000 Bergambacht 43:00 42:37
51 Rob Boer 1999 AV Gouda 43:09 43:08
52 Floris Kruijsifix   Lelystad 43:11 43:08
53 Frank Verburg 1995 Bergambacht 43:14 43:10
54 Menno Boerema 1967 Rotterdam 43:14 42:51
55 Laurens Rus   Lopik 43:23 43:22
56 Leendert Engelvaart 1968 Capelle aan den IJssel 43:24 43:15
57 Glenn Versteeg 1986 Bergambacht 43:34 43:23
58 Martin Hartvelt 1992 's-Gravenhage 43:44 43:23
59 Sander Rooken 1984 Doorn 43:49  
60 Kruysifix 1971 Antilope 43:58 43:56
61 Dammers Bergman 1977 AAV '36 44:03 43:59
62 Koen Verkaik 1990 Reeuwijk 44:07 44:04
63 Johan de Rooij 1979 Bergambacht 44:15  
64 Rene Kleijnendorst 1968 Bergambacht 44:16 44:09
65 Mark Rietveld 1981 Stolwijk 44:25  
66 Jaco Buren 1979 Stolwijk 44:25  
67 Rob van Ipenburg 1963 Schoonhoven 44:26 44:19
68 Rick Peltenburg 1990 Schoonhoven 44:29 44:26
69 Paul Rockx   IJsselstein Ut 44:31 44:23
70 Geert Moelker 1975 AV Gouda 44:37 44:33
71 Jurgen van Putten 1990 Lopik 44:46 44:26
72 Jelte Holenaar 1997 Schoonhoven 44:47 44:41
73 Mark Lagendijk 1986 Rotterdam 45:00 44:55
74 Perry Van Oosterum 1982 Schoonhoven 45:07 44:41
75 Ivan van Duuren 1981 Benschop 45:08 45:01
76 Marcel Wiegand Bruss 1970 IJsselstein Ut 45:19 44:55
77 Sander van Assen 1988 Olympus '70 45:30 45:27
78 Emiel Fontijne 2001 Krimpen aan den IJssel 45:32 45:29
79 Arnoud Rijneveld 1982 AV Gouda 45:33 45:10
80 Gerwin Mimpen 1962 Passaat 45:49 45:27
81 T de Vries 1985 Bergambacht 45:59 45:48
82 Sander Borghuis 1973 Utrecht 46:02 45:54
83 Marc Bijsterbosch 1977 Gouda 46:03 45:31
84 Jeroen Vergeer 1978 Clytoneus 46:06 45:41
85 Jos Sijbesma 1985 Sliedrecht 46:07 45:48
86 Marco Hendriks 1971 Stolwijk 46:12 45:48
87 Ludwig van Bergen 1989 Groot-Ammers 46:15 45:20
88 Jan Smits 1990 Bergambacht 46:19 45:45
89 René Feldmann 1968 Nieuwerkerk aan den IJssel 46:20 46:15
90 Stephan Dooms 1984 Avantri 46:27 46:07
91 Henk Smit 1964 Stolwijk 46:27 46:20
92 Serge van de Meent 1977 AAV '36 46:31 46:27
93 Berry Teeuwen 1971 Stolwijk 46:32 46:09
94 Ruud Bronswijk 1972 AV Gouda 46:33 46:30
95 Cees de Jong 1961 Schoonhoven 46:33 46:10
96 Erik Kuiper 1989 Schoonhoven 46:37 46:01
97 Johan de Langen 1983 Ammerstol 46:38  
98 Martin van de Bijllaardt 1953 Zoetermeer 46:43 46:42
99 Vincent Drost 1973 SC Reeuwijk 46:44 46:11
100 Walter de Wilde 1970 AV Gouda 46:45 46:21
101 Thomas van Bruggen 1985 Heidelberg duitsland 46:45 46:33
102 Arnoud Koppe 1976 Bergambacht 46:47 46:40
103 Ronald Klootwijk 1978 Rotterdam 46:48 46:18
104 Hugo Kooiman 1991 Bergambacht 46:55 46:49
105 Eric de Vos 1970 Stolwijk 46:56 46:49
106 Jeroen Klos 1970 Stolwijk 46:58 46:52
107 Hans Valstar 1964 Olympus '70 47:00 46:57
108 Chris van Assem   Bergambacht 47:03 46:58
109 Sebastiaan Epping 1978 Gouda 47:03 46:54
110 Bernard Schep 1983 Krimpen aan den IJssel 47:07 46:41
111 Jos van Leeuwen 1959 Antilope 47:10 46:51
112 Thijmen van Loon 1995 Nigtevecht 47:11 46:53
113 Jan-Willem van der Wel 1996 Ammerstol 47:14 46:48
114 Roeland Romijn 1974 Clytoneus 47:17 47:07
115 Fred Veelenturf   Schoonhoven 47:18 47:09
116 Pieter de Bruijn 1977 Capelle aan den IJssel 47:20 46:52
117 Gideon van IJzeren 1988 Schoonhoven 47:22  
118 Hans van der Waal 1950 Avantri 47:26 47:12
119 Marc Dirks 1971 IJsselstein Ut 47:31 47:20
120 Jan van Schaik   Lopik 47:37 47:09
121 Aaron Pieterson 2000 Leiderdorp 47:42 47:22
122 Eric Pols 1965 AV Gouda 47:45 47:36
123 Pieter van Rossum 1965 Avantri 47:46 47:37
124 Benji Kooiman 1972 Hagestein 47:47 47:39
125 Tony Anders 1967 Gouda 47:52 47:47
126 Serge Hillmann 1972 IJsselstein Ut 47:53 47:41
127 Harry Hilberts 1973 Ridderkerk 47:53 47:41
128 Paul Verdouw 1975 Gouda 47:56 47:44
129 Pepijn van der Wiel 1986 Gouda 47:56 47:45
130 Marin van Cappellen 1971 Rotterdam 48:06  
131 Jacques van der Gils 1984 Bergambacht 48:12 47:45
132 Henk van der Leeden   Bergambacht 48:17 48:13
133 Ruben 1986 Sliedrecht 48:27 48:21
134 Wycher Smits 1995 Amstelveen 48:37 47:58
135 Wouter Kros 1983 Berkel en Rodenrijs 48:43 47:42
136 Dennis Kanselaar 1974 Nieuw-Lekkerland 48:44 48:14
137 Rob Lagendijk 1963 Barendrecht 48:44 48:17
138 Alex Looman 1973 Avantri 48:45 48:37
139 Harry van Zuylen 1961 Nieuwkoop 48:48 48:30
140 George Nikolakopoulos   Schoonhoven 48:50  
141 Martin Ket 1968 Gouda 48:52 48:40
142 Jac Vermeer 1960 IJsselstein Ut 48:55 48:31
143 Wim van der Heiden 1967 Avantri 48:58 48:51
144 E Sluijs 1984 Rotterdam 48:58 48:49
145 Noud Gademann 1963 IJsselstein Ut 49:01 48:28
146 C Roos 1982 Schoonhoven 49:02 48:30
147 Marco van Oosten 1969 AV Gouda 49:03 48:31
148 Dick Dekker 1964 Capelle aan den IJssel 49:04 48:47
149 Stefan Visser 1990 Dordrecht 49:07 48:25
150 Bert van Buren 1983 Schoonhoven 49:10  
151 Teunis Jan Visser 1987 Bergschenhoek 49:12 48:53
152 Peter Krijgsman 1961 Antilope 49:14 48:53
153 Peter Boere 1973 Lekkerkerk 49:14 48:59
154 Bob Zinnekeveld 1971 Woerden 49:20 48:56
155 Jos Koeleman 1953 Avantri 49:22 49:17
156 René Smulders 1973 Antilope 49:25 49:12
157 Maarten Verstraeten 1982 Stolwijk 49:25 49:02
158 Robert Timmermans 1965 Hazerswoude-Dorp 49:26 49:11
159 Cor van Lavieren 1963 Lienden 49:26 48:38
160 Bart de Mik 1987 Stolwijk 49:28 48:51
161 Leender-Jan Breur 1966 Haastrecht 49:30 49:06
162 Niels van Haren 1984 Utrecht  49:35 48:58
163 Govert van Herk 1966 Krimpen aan den IJssel 49:36 49:16
164 R Breeman 1962 Dordrecht 49:41 48:51
165 Jaap van Zessen 1983 Utrecht 49:42 49:26
166 Martin Punt 1963 Ridderkerk 49:43 49:10
167 Ewoud Stuurman 1982 Schoonhoven 49:45 49:30
168 Mart van Zijl 1965 Krimpen aan den IJssel 49:46 49:26
169 Harald Driesse 1947 Avantri 49:55 49:41
170 Tom de Vos 1988 Rotterdam 49:57 49:02
171 Alex Pot 1972 Schoonhoven 49:59 49:18
172 Wim Vollenberg 1965 VanDrielRunners 50:02 49:14
173 Danny van der Veldt 1976 Gouderak 50:03 49:04
174 Matthijs den Boer 1992 Gouda 50:04 49:09
175 Dimitri Hess     50:12 49:30
176 Robbert Bodegom 1986 Amsterdam 50:13 49:48
177 Hoefman 1984 Huizen 50:14 50:02
178 Arno Dikhooff 1970 Gouda 50:16 50:01
179 Paul Klis 1961 Capelle aan den IJssel 50:17 50:09
180 Wilco van Abcoude 1996 PAC 50:17 49:41
181 Guido Davids 1986 Schoonhoven 50:23 50:03
182 Bas de Haan 1979 Krimpen aan den IJssel 50:26 50:07
183 Peter van Gelder 1958 Ridderkerk 50:33 50:21
184 Tjeco Smits 1961 Gouda 50:37 50:00
185 Leo van Zielst 1963 Pallas '93 50:37 49:59
186 Jeroen de Heer 1981 Woerden 50:42 50:21
187 Tom Hoogerwaard 1988 Bergambacht 50:43 50:09
188 Rens Veerman   Rijswijk 50:49 50:04
189 D-J van der Bijl 1969 Barendrecht 50:56 50:23
190 Joost Sprong 1999 Zuidland 51:01 50:08
191 Nanne Fioole 1976 Bodegraven 51:08 50:26
192 Robin Maagdelijn 1973 Rotterdam 51:09  
193 Hans de Ruiter 1965 Hazerswoude-Dorp 51:15 51:01
194 D van Mourik 1983 Rotterdam 51:17 50:21
195 Michel van der Meer 1966 Lekkerkerk 51:19 51:08
196 Thijs van Achthoven 1996 Bergambacht 51:24 51:19
197 Robert 1975 Passaat 51:30 51:12
198 Jeroen Muijlwijk 1975 Bergambacht 51:31 51:24
199 Bert Hilgeman 1964 Avantri 51:33 51:19
200 Wijnand de Smit 1974 Vleuten 51:35 51:14
201 Jos Lakwijk 1955 Energie 51:44 51:13
202 Dimitri van Meurs 1991 Roelofarendsveen 51:50  
203 Peter van den Hoek 1973 Montfoort 51:54 51:07
204 Danny Moerland 1973 Hazerswoude-Dorp 51:55 51:00
205 Alex Ooms 1981 Bergambacht 51:58 51:45
206 Marvin vd Broek 1984 Rotterdam 51:59 51:13
207 Arie Ros 1958 Lekkerkerk 52:00 51:10
208 Hans de Jong 1958 Numansdorp 52:02 52:01
209 Aad van Vliet 1963 Krimpen aan den IJssel 52:02 51:27
210 Koen Borsje 1987 Rotterdam 52:06 51:10
211 Jacob-Jan de Koning 1969 Bodegraven 52:11 51:29
212 Edmond Walma 1953 Schoonhoven 52:13 52:00
213 Mark Pels 1985 Zoeterwoude 52:20 51:25
214 Henk Westerduin 1960 IJsselstein Ut 52:24 52:00
215 B Fasching 1980 Rotterdam 52:29 51:30
216 Remco Kelder 1983 Lekkerkerk 52:38 52:12
217 Erik Jan Rem 1970 Dordrecht 52:39 51:50
218 Hans Smiesing 1980 Lopik 52:40 51:59
219 Okke van der Have 1999 Gouda 52:41 52:02
220 E van Zijtveld   Schoonhoven 52:43 52:26
221 Ed Toonen 1959 Antilope 52:45 52:26
222 Paul Langelaan 1987 Leiderdorp 52:46 51:51
223 Lakis Halkios 1979 Bergambacht 52:52 51:55
224 Paul Klomp 1958 Lekkerkerk 52:53 52:36
225 Gert Bogaard   Startersgroep 52:54 52:43
226 Raymond Lesage 1973 Avantri 52:55 52:26
227 Albert Ponsioen 1954 Polsbroek 53:04 52:07
228 Pieter van Ipenburg 1969 Schoonhoven 53:04 52:26
229 Michel Lafeber 1981 Schoonhoven 53:05 52:27
230 Koolhaas 1987 Schoonhoven 53:08 52:55
231 Bert Rijneveld 1953 Schoonhoven 53:09 53:06
232 Arjen van Rijn 1978 Heiloo 53:13 52:31
233 Jo Ooms 1974 Capelle aan den IJssel 53:16 52:55
234 Pieter van der Velden 1942 Energie 53:17 53:09
235 Frank van Bruggen 1958 Avantri 53:18 52:49
236 Floris van der Hoeven 1977 Gouda 53:20 53:16
237 Alexander Bruring 1978 Rotterdam 53:23 52:53
238 A de Jong 1978 Papekop 53:28 52:42
239 Peter Kurver 1963 Montfoort 53:28 52:44
240 Hans Zevenhoven 1963 AAV '36 53:56 52:54
241 Jeroen Sanders 1968 AAV '36 53:56  
242 Micha Lorwa 1972 Schoonhoven 54:03 53:35
243 Ralf Groenendijk 2001 Krimpen aan de Lek 54:03 53:51
244 Hans van Klaveren 1964 Energie 54:06 53:34
245 Remy Bouwens 1976 Capelle aan den IJssel 54:07 53:07
246 Mark van Loon 1962 Nigtevecht 54:13 53:56
247 Roy Pons 1988 Bergambacht 54:14 53:38
248 Henk Raven 1960 Krimpen aan den IJssel 54:17 53:20
249 Jan Willem Vd Hoek 1972 Fortius 54:18 53:29
250 Dirk Franssens 1955 Dordrecht 54:19 53:25
251 Altair Garakounis 1990 Capelle aan den IJssel 54:26 54:25
252 Eric van Werkhooven 1984 Gouda 54:27 54:25
253 John van Nieuwaal 1975 Vuren 54:29 53:48
254 Rene Rook 1977 Krimpen aan de Lek 54:36 54:15
255 Manuel van Dijk 1984 's-Gravenhage 54:36 54:16
256 Jeroen Bommele 1987 AV Gouda 54:50 54:31
257 Lennart de Graaf 1992 Schoonhoven 54:51 53:56
258 Stefan de Bruin 1993 Ammerstol 54:54 54:23
259 Hans Steenbergen 1957 Waarder 55:05 54:24
260 Duncan Verbeek 1978 Krimpen aan den IJssel 55:10 54:10
261 Arie Bodegom 1951 Stolwijk 55:19 54:51
262 Dennis van Meerendonk 1980 Capelle aan den IJssel 55:20 54:46
263 Jan van Beuzekom 1958 Sliedrecht 55:21 54:48
264 Niels Jongbloed   Lopik 55:27 55:05
265 Johan Gelderblom 1954 Avantri 55:34 55:24
266 Patrick Belliot 1964 IJsselstein Ut 55:40 54:50
267 Teun Jager 1952 Haastrecht 55:40 54:57
268 Huib van der Zee 1950 Haastrecht 55:48 55:05
269 Marcel den Besten 1973 Schoonhoven 55:48 55:14
270 Harry Vergeer 1953 Woerden 55:53 55:35
271 Robert Neijenhuijs   IJsselstein Ut 55:54 55:30
272 Peter Vonk 1971 Lopik 56:12 55:24
273 H van Aart 1965 Linschoten 56:16 55:42
274 Rob Klooster 1961 IJsselstein Ut 56:22 55:28
275 Ruud van Akker 1965 Voorschoten 56:32 56:03
276 R Verstegen 1966 SC Reeuwijk 56:35 55:49
277 G van Baaren 1966 Haastrecht 56:40 56:05
278 Joey Verhoeven 1991 Vinkel 56:42 56:25
279 Frans van der Have 1959 Gouda 56:50 56:10
280 Marijn Snijders 1996 Capelle aan den IJssel 56:54 56:35
281 Jan Schinkel 1953 Benschop 56:57 56:29
282 Ardin Schenkel 1988 Lopik 57:01 56:40
283 Edwin Bergstra   Lopik 57:03 55:59
284 W Bol 1972 Lekkerkerk 57:06 56:03
285 Sander van der Leeden 1979 Krimpen aan den IJssel 57:08 56:24
286 Roel de Boer 1944 Schoonhoven 57:24 56:56
287 Joost van den Dool 1966 Bergambacht 57:24 56:49
288 S de Vries   Stolwijk 57:25 57:01
289 Ahrend van Ipenburg 1968 Schiedam 57:33 56:57
290 Stefan Nieuwenhuis   Bergambacht 57:38 56:53
291 Siem Hornis 1953 Gouda 57:39 56:39
292 Joris de Vos 1987 Utrecht 57:41 56:47
293 Rene van der Hoff 1962 Lopik 57:47 57:29
294 Germon Stigter 1985 IJsselstein Ut 57:47 57:09
295 R Steenkamer 1969 Haastrecht 57:50 57:06
296 Rudy Megens 1972 Schoonhoven 57:59 57:46
297 Charles van IJsselmuide 1948 Avantri 58:04 57:56
298 Arie Burger 1954 Krimpen aan de Lek 58:07 57:55
299 Robin Pillekers   Ammerstol 58:16 57:46
300 John van de Laar 1967 Rhoon 58:21 57:54
301 Simon Overes 1988 Alphen aan den Rijn 58:22 58:12
302 Gerard van Amsterdam 1948 VanDrielRunners 58:41 57:49
303 Henk van Driel 1949 VanDrielRunners 58:42 57:50
304 E Speelman   Strijen 58:43 57:46
305 Frida Witteveen 1961 Schiedam 58:50 58:43
306 Marcel Langerak 1967 Lekkerkerk 58:56 57:54
307 Marc Groen 1977 Alphen aan den Rijn 59:00 58:38
308 Cornelis Grasstorm 1975 Capelle aan den IJssel 59:05 58:39
309 John de Jong 1985 IJsselstein Ut 59:06 58:36
310 Nienke de Jong 1983 IJsselstein Ut 59:07 58:36
311 Koos Zieldorff 1952 Avantri 59:16 58:48
312 Kees Sluijs 1953 Lopik 59:22  
313 Peter Verveen 1967 Capelle aan den IJssel 59:28 58:57
314 Arie de Vos 1952 Lopik 59:37 58:41
315 Henri Nafzger 1949 Barendrecht 1:00:00 59:45
316 Immelda Oord 1994 Nieuwpoort 1:00:01 59:12
317 Jeroen Kwakernaak 1981 Vleuten 1:00:01 59:07
318 Theun Krist 1959 Gouda 1:00:08 59:38
319 Gerard Rietveld 1952 Krimpen aan den IJssel 1:00:09 59:44
320 Herman Scriek 1970 Krimpen aan den IJssel 1:00:23 59:52
321 Kas van der Vlist   Haastrecht 1:00:30 1:00:01
322 Hans de Wit   Schoonhoven 1:00:32 1:00:05
323 Kay van Rijswijk 1986 Ammerstol 1:00:39 59:44
324 Joop van Buren 1960 Schoonhoven 1:00:57 1:00:02
325 Gerard va d Bogert 1971 Ottoland 1:01:11 1:00:10
326 Marcel Balsters 1965 Herwijnen 1:01:51  
327 Marcel Geluk 1977 Herwijnen 1:01:51 1:00:59
328 Gerard van Amstel 1954 Rotterdam 1:02:35 1:01:47
329 Erik van Dam 1977 Puttershoek 1:02:45 1:01:46
330 Vincent Kethy   Lekkerkerk 1:03:20 1:02:17
331 René Guiaux 1959 Bergschenhoek 1:03:43 1:02:38
332 Andre van Voort   Lekkerkerk 1:03:43 1:02:40
333 Jeroen Burghoorn 1970 Krimpen aan den IJssel 1:03:44 1:02:45
334 Wesley Renes 2005 Vlist 1:03:59 1:03:51
335 Harry van den Bergh 1960 Schoonhoven 1:04:16 1:03:49
336 Marcel van Norden 1961 Utrecht 1:04:26 1:03:29
337 Albert Kok 1960 Antilope 1:04:29 1:03:57
338 Peter Saets 1948 Nistelrode 1:04:31 1:04:13
339 Dick van Achthoven 1958 Bergambacht 1:05:18 1:05:13
340 Mark Rietveld 1977 Oudewater 1:05:25 1:04:49
341 Virgilio Teixeira 1973 IJsselstein Ut 1:05:52 1:05:07
342 Hans Mudde 1955 Lekkerkerk 1:07:11 1:06:46
343 Jan van der Ham 1957 Den Hoorn Zh 1:07:34 1:06:37
344 Albert Weber 1955 Wachenheim 1:07:35 1:06:37
345 Joop Vermeer 1947 Capelle a/d IJssel 1:09:19 1:08:41
346 Joost Delen 1953 Houten 1:09:30 1:09:18
347 Richard Driesse 1951 Rotterdam 1:10:58 1:10:43

 

 Met dank aan de sponsors:

  

Zoeken



Website sponsors