35e Rabobank-Oliebollenloop, 6,4 kilometer

Datum: 31 december 2017
Plaats: Schoonhoven

 

Het weer tijdens de 35e Rabobank-Oliebollenloop:
     
Temperatuur : 13,2 graad celcius
Wind : 41 km per uur
Windrichting : zuidwest, 222 graden
Luchtdruk : 998 hPa
Luchtvochtigheid : 87%
Neerslag : regen vanaf 12.20 uur
Bron : Weerstation Lopik/Cabauw

 

6,4 kilometer  vrouwen:

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Saskia de Vries 1982 Driebergen-Rijsenburg 24:03 24:02
2 Eva Cornelisse 1997 Rhoon 26:30 26:29
3 Linda Halling 1996 Gouderak 28:31 28:23
4 Milou Lola Linsens 1979 Rijswijk Zh 29:02 28:45
5 Sleeuwenhoek 1970 De Kwakel 29:55 29:48
6 Janet Rietveld 1968 Avantri 30:12 30:10
7 Astrid van der Born 1965 Avantri 31:17 31:13
8 Femke Bosma 1994 Groot-Ammers 31:48 31:37
9 Marjon Verhoef 1991 Schoonhoven 32:01 31:55
10 Lindsay Vermeulen 2003 Schoonhoven 32:14 31:58
11 Amy van Beuzekom 2001 Nieuwpoort 32:15 32:12
12 Noa Kleyendorst 2001 Bergambacht 32:20 32:11
13 Daniëlle van de Velde 1975 Ammerstol 32:30 31:50
14 Joke van Schaaik 1963 Schoonhoven 32:44 32:41
15 Leander van Veen   Startersgroep 32:47 32:30
16 Ilse de Haan 1999 Diemen 32:48 32:39
17 Rhodée van Zuilen   Startersgroep 32:55 32:50
18 Sterre 2002 Haastrecht 33:25 33:17
19 Melissa Hanselaar 2005 Typhoon 33:36 33:25
20 Kiki Tellier 2001 Schoonhoven 33:50 33:42
21 Anne Visser 1996 Avantri 34:00 33:56
22 Josephine van der Wel 1998 Avantri 34:01 33:59
23 Caroline Eeftink 1971 Ouderkerk aan den IJssel 34:21 34:07
24 Amber Houdijk 2000 Polsbroek 34:31 34:22
25 Sophie Scheer 1988 Gouda 34:32 34:23
26 Anita van de Hoek 1966 Schoonhoven 34:53 34:38
27 Tieneke Anna van de Berg 2000 Avantri 34:56 34:41
28 Gerda Huiskamp 1968 Dordrecht 35:20 35:07
29 Anne van der Kroon 1991 Ameide 35:28 34:47
30 Patricia den Besten 1972 Schoonhoven 35:31 35:28
31 Anke 1969 Haastrecht 35:36 35:27
32 Mijke Koning 2002 Roosendaal 35:54 35:40
33 Mina Ataei 1984 Berkenwoude 36:33 36:23
34 Lilian Lekkerkerker 1991 Groot-Ammers 36:45 36:41
35 Mirella Sterrenburg 1975 Schoonhoven 36:52 36:16
36 Marleen de Smit 1976 Vleuten 36:54 36:25
37 Tessa Kool 1991 Rotterdam 36:58 36:15
38 Martine Verdouw 1983 Gouda 36:59 36:47
39 CG Dijck 1972 Lekkerkerk 37:03 36:47
40 Ester Brouwer 1973 Schoonhoven 37:09 36:42
41 Romée Houdijk 2005 Polsbroek 37:13 36:56
42 Irene Gouwens 1973 Schoonhoven 37:20 36:54
43 Laura Zwiers 1998 Schoonhoven 37:21 36:57
44 Karin Nas 1973 Schoonhoven 37:33 37:18
45 Birgit van Duuren 1983 Avantri 37:38 37:24
46 Diede Moeskops 1993 Vinkel 37:41 37:22
47 Tieneke vd Berg-Elshout 1971 Schoonhoven 38:01 37:45
48 Hannie Houdijk 1971 Polsbroek 38:05 37:47
49 Vera Rook 2002 Krimpen aan den IJssel 38:05 37:51
50 Jiska van Mourik 1988 Herwijnen 38:06 37:46
51 Ashley Brouwer 1992 Schoonhoven 38:14 37:54
52 Bellona Krootjes 1965 Rotterdam 38:17 37:48
53 Manon Maring 1974 Bergambacht 38:19 38:05
54 Anneleen Kaptein 1972 Woerden 38:23 38:01
55 Kyra Straver 1994 Bergambacht 38:24 37:47
56 Lidia Bons 1991 Rotterdam 38:24 37:47
57 Lotte Hagen 1985 Schoonhoven 38:30 37:53
58 Elsbeth Roozemond-de Zeeuw 1979 Lekkerkerk 38:32 38:05
59 Mandy Straver 1992 Bergambacht 38:32 37:57
60 Jeanine van Beek 1996 Schoonhoven 38:34 38:10
61 Simone Peltenburg 1974 Schoonhoven 38:44 38:18
62 Helma Schinkel 1965 Polsbroek 38:45 38:13
63 Benita vd Horst 1974 Schoonhoven 38:49 38:16
64 Alexandera Meijvis   Avantri 39:04 38:45
65 Marian van Eijndthoven 1954 IJsselstein Ut 39:07 38:36
66 Maria Huisman 1959 Krimpen aan den IJssel 39:10 38:54
67 Karen Kapteijn 1968 Schoonhoven 39:18 38:52
68 Celeste van Zielst 2000 Hellevoetsluis 39:18 39:00
69 Elly van Zwieten 1958 AV '47 39:19 38:58
70 Carolien Rietveld 1980 Benschop 39:20 38:51
71 Sylvia Teeuwen 1980 Bergambacht 39:22 38:50
72 Sonja van den Brink 1978 Avantri 39:30 39:02
73 Maria den Besten 1964 Haastrecht 39:32 39:24
74 Karin de Bruin 1982 Schoonhoven 39:51 39:13
75 Elsbeth Lodder 1970 Gouda 39:52 39:07
76 Wendy Klaassen 1974 Schoonhoven 39:53 39:12
77 Kim Streng 1991 Lopik 40:04 39:27
78 Angela Boegheim 1977 Bergambacht 40:30 39:59
79 Colette Teeuwen - Buys 1976 Bergambacht 40:31 39:59
80 Maritsa Venhof 1983 Woerden 40:31 39:51
81 Gerda Brak 1982 Woerden 40:32 39:53
82 Jolanda van der Horst   Startersgroep 40:40 40:22
83 Dineke van Nooten 1968 Avantri 40:44 40:30
84 Annemarie van Leeuwen 1968 Haastrecht 40:49 40:40
85 Rosanne Jaspers 1986 Rotterdam 40:51 40:39
86 Sakina El Garroudi 1982 Schoonhoven 40:57 40:34
87 Maria Kraayveld 1977 Schoonhoven 41:03 40:38
88 Anita van Engelen 1982 Schoonhoven 41:03 40:38
89 Wendy Vermeulen 1978 Oudewater 41:04 40:44
90 Marja van Kooten 1974 Haastrecht 41:12 40:55
91 Diana van Zuijlen 1966 Stolwijk 41:13 41:04
92 Carla Kloet 1976 Schoonhoven 41:22 40:57
93 Diana van Linschoten 1965 Capelle aan den IJssel 41:26 41:02
94 Frederique van Nooten 1998 Schoonhoven 41:29 41:15
95 Sanne Visser 1982 Schoonhoven 41:36 40:53
96 Wencke Lootsma Robben 1977 Krimpen aan den IJssel 41:37 40:57
97 Corrien Mac Lean   Startersgroep  41:38 41:21
98 Vera van Achthoven 1993 Lopik 41:39 41:28
99 Debora Lootsma 1972 Krimpen aan den IJssel 41:51 41:10
100 Alieke Mulders 1981 Ammerstol 41:52 41:23
101 Chanine van Veen 1982 Bergambacht 41:52 41:23
102 Marian Kleinheerenbrink 1957 Capelle aan den IJssel 41:53 41:41
103 Bep Teeuwen 1949 Bergambacht 41:54 41:45
104 Madelon Bouw 1975 Avantri 41:55 41:14
105 Ilse Febus 1977 Ammerstol 41:55 41:14
106 Annabel Verheij 1998 Schoonhoven 41:58 41:20
107 Nique Schaap 1990 Bergambacht 41:59 41:30
108 Cootje Heeringa 1957 Schoonhoven 42:00 41:34
109 Francine van Elk 1972 Schoonhoven 42:02 41:29
110 Violetta van de Laan 1972 Schoonhoven 42:04 41:38
111 Anne Lee Edens 1982 Nieuwpoort 42:06 41:22
112 Mariska Wit 1977 Zuid-Beijerland 42:06 41:22
113 Daphne van Dijk 1995 Lopik 42:09 41:44
114 Lisa Zielman 1997 Schoonhoven 42:09 41:44
115 Ina van den Herik 1964 Lekkerkerk 42:15 41:45
116 Jonna van der Kroon 1986 Lopik 42:17 41:36
117 Marichelle Faaij 1992 Erp 42:22 42:03
118 Jessica de Pater 1992 Avantri 42:27 42:21
119 Francy Korevaar 1981 Benschop 42:34 42:06
120 Jose Engelsma 1974 Benschop 42:34 42:07
121 Cynthia de Bie 1981 Bergambacht 42:46 42:15
122 Mariska van Baaren 1969 Lopik 42:52 42:14
123 Marion Jongbloed 1964 Lopik 42:52 42:14
124 Nanny Abalain 1957 Krimpen aan de Lek 42:53 42:20
125 Lotte Vermeulen 2003 Schoonhoven 42:57 42:40
126 Kim de Vries 1981 Breda 42:57 42:24
127 Anne de Bloois-Pleyte 1982 Schoonhoven 42:58 42:23
128 Mandy Milikan 1965 Avantri 43:03 42:28
129 Eva Anker 1998 Haastrecht 43:04 42:45
130 Manon Streng 1988 Lopik 43:08 42:31
131 Liesbeth van Tiel 1962 IJsselstein Ut 43:15 42:27
132 Lotje Lomme 1981 Schoonhoven 43:27  
133 Corrie van Meijeren 1953 Lekkerkerk 43:38 43:07
134 Bertil van Vuren   Startersgroep 43:47 43:25
135 Susanne Vaessen 1973 Avantri 43:48 43:28
136 A van der Bas 1964 Bergambacht 43:58 43:50
137 Arike Mijnlieff 1958 Lekkerkerk 44:06 43:35
138 Felies Faay 1973 Schoonhoven 44:10 43:39
139 Rianne de Rooij 1980 Schoonhoven 44:10 43:39
140 Marcella van Bree 1979 IJsselstein Ut 44:21 43:33
141 Sharon Glorie 1994 Heemskerk 44:26  
142 Mariska Voskuil   Startersgroep 44:28 44:05
143 Esther Bergmeijer 1968 Nigtevecht 44:30 44:18
144 Josine Bulle 1991 Groningen 44:30 43:59
145 Noa Bruinsma 2006 Schoonhoven 44:30 43:47
146 Aveliene Diekema 1993 Schoonhoven 44:31 43:47
147 Marielle Bruinsma 1970 Schoonhoven 44:34 43:51
148 Annette van de Giessen   Startersgroep 44:37 44:20
149 Liset de Vos   Startersgroep 44:47 44:31
150 Monique de Vos   Startersgroep 44:47 44:31
151 Patricia de Vries 1994 Schoonhoven 44:49 44:25
152 Rianne Vermeulen 1985 Bergambacht 45:10 44:35
153 Miranda de Jong 1993 Bergambacht 45:11 44:37
154 Britt van der Linden 2004 Schoonhoven 45:25 44:41
155 Myra van de Rhee 1971 Avantri 45:34 45:13
156 Jannie Monhemius 1957 Berkenwoude 45:36 45:06
157 Amy Lamboo 1961 IJsselstein Ut 45:37 45:25
158 Patricia Renes 1976 Montfoort 45:45 45:12
159 Karin van Dam-Robijn 1961 Gouderak 45:53 45:38
160 Ellie de Haan 1974 IJsselstein Ut 45:59 45:33
161 Joyce Ceelen 1978 Schoonhoven 45:59 45:33
162 Agle Klinkenberg 1961 Lopik 46:02 45:28
163 Marijke Noorlander 1988 Groot-Ammers 46:27 45:53
164 Linda Meijer 1992 Bergambacht 46:31 45:43
165 Kim van Doorn 1998 Schoonhoven 48:04 47:37
166 Petra Blanken 1968 Ammerstol 48:05 47:40
167 Florette Eikelenboom 1968 Schoonhoven 48:06 47:39
168 Mirjam Wilzing 1970 Schoonhoven 48:19 47:53
169 Lilian Koers 1987 Moordrecht 48:30 48:20
170 Carolina Fonzar Dos Santos 1980   48:53 48:25
171 Angelique den Boef 1970 Schoonhoven 50:00 49:34
172 Sanne Verhey 1984 Schoonhoven 50:07 49:39
173 Erica Six 1971 Oudewater 50:15 49:54
174 Nicky van Rijnsoever 1972 Schoonhoven 50:44 50:19
175 Esther Bos 1987 Ouderkerk aan den IJssel 50:56 50:25
176 Willeke Korenhof 1968 Schoonhoven 51:00 50:20
177 Christel Gijzen 1967 Schoonhoven 51:00 50:20
178 Jacqueline Christakis 1969 Schoonhoven 53:02 52:34
179 Marleen Vennix 1979 Schoonhoven 54:22 53:58
180 Ester Broeders 1970 Schoonhoven 54:23 53:59
181 Bea van Rossum 1962 Avantri 54:24 54:06
182 Patricia Klarenbeek 1974 Vlist 56:40  

 

6,4 kilometer  mannen:

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rik Wolswinkel 1977 Altis 22:28 22:28
2 Remco Roest 1999 Avantri 22:45  
3 Tes van der Vlist   Haastrecht 22:58  
4 Daan Glorie 1988 Heemskerk 24:21 24:18
5 Jeroen Broekema 1982 Driebergen-Rijsenburg 24:45 24:42
6 Richard Groenendijk 1967 Lekkerkerk 25:01 24:59
7 Altair Garakounis 1990 Capelle aan den IJssel 25:29 25:28
8 Delian van Tol 2001 Lekkerkerk 25:44 25:40
9 David Hoek   Avantri 25:54 25:52
10 T Lotz 1989 Schoonhoven 25:58 25:56
11 Tobias Versteeg 1993 Schoonhoven 26:20 26:16
12 Jarno Kramer 1981 IJsselstein Ut 26:36 26:31
13 Remon Duel 1989 Krimpen aan de Lek 26:37 26:34
14 Jos Schinkel 1963 Avantri 26:45 26:43
15 Vincent Uilenberg 1996 Avantri 26:59 26:57
16 Mart Koedood 2003 Rotterdam 27:23 27:22
17 Riksman   Krimpen aan de Lek 27:37 27:35
18 Peter den Hartog 1968 Avantri 27:57 27:56
19 Robbert Koornwinder 1968 Lekkerkerk 27:59 27:51
20 Marcel Spruit 1991 Lopik 28:01 27:55
21 Jasper van der Graaf 2001 Lekkerkerk 28:17 28:12
22 M Spruit 1994 Cabauw 28:41 28:35
23 Ruben van Loon 1999 Nigtevecht 28:43 28:34
24 Mischa Rook 2002 Bergambacht 28:46 28:44
25 Bart van Klaren 1993 Lopik 28:58  
26 Derk Roest 1973 Avantri 29:01 28:59
27 Tijmen Slingerland   Lekkerkerk 29:11 29:05
28 Leon de Hoop   Ammerstol 29:11 29:02
29 Mees Overbeek 2005 Amersfoort 29:16 29:12
30 Marcel Konijn 1956 De Spartaan 29:20 29:18
31 Gert-Jan Schep 1986 Rotterdam Atletiek 29:20 29:18
32 Cees Spruit 1992 Lopik 29:21 29:15
33 Piet van Wijngaarden 1952 Avantri 29:24 29:23
34 Luc vd Vlist 2003 Haastrecht 29:32 29:31
35 Tom Sieverink 1993 Schoonhoven 29:33 29:29
36 N van Kats 1993 Cabauw 29:38 29:34
37 Collin Boere 1992 Schoonhoven 29:45 29:39
38 Magnus Kristensen 1996 Lekkerkerk 29:52 29:49
39 Jonathan van de Weetering   Nieuwpoort 29:58 29:47
40 Simon van der Wel 1956 Avantri 30:13 30:10
41 Wietse de Bruin 1960 Waddinxveen 30:16 30:14
42 Jan Dubbeldam 1963 Ammerstol 30:21 30:18
43 Jordy Vermeulen 2003 Schoonhoven 30:25 30:18
44 Stefan van Rossum 1985 Schoonhoven 30:33 29:52
45 Ferdinand Hogerbrug 1983 Gorinchem 30:34 30:13
46 Aad van der Poel 1958 Avantri 30:47 30:44
47 Arie Haasnoot 1968 Haastrecht 30:58 30:51
48 Sjoerd de Vos 1993 Cabauw 31:03 30:58
49 Klaas van Linschoten 1960 Krimpen aan de Lek 31:10 31:02
50 Arend van Doorn 1978 Schoonhoven 31:24 30:43
51 Klaas Renes   Nieuwpoort 31:35 31:05
52 Peter Meijvis   Avantri 31:40 31:21
53 Etienne Pellegrom 2002 Polsbroek 31:41 31:28
54 Jorn Houdijk 2003 Polsbroek 31:44 31:34
55 Wim Rook 1966 Bergambacht 31:45 31:42
56 Luca van Eijk 2000 Haastrecht 31:45 31:38
57 Jesper Haasnoot 2001 Haastrecht 31:46 31:39
58 Ratja Bleyenberg 2006 Polsbroek 31:47 31:46
59 Jordi Boere 1994 Lopik 31:48 31:42
60 Pascal Oomd 1979 Nieuwpoort 31:51 31:21
61 L Wende 1997 Schoonhoven 31:56 31:49
62 Loek Eykelenboom 1963 Rotterdam 31:58 31:49
63 M Spruit 1993 Cabauw 32:00 31:54
64 Danny Neuteboom 1991 Waarder 32:00 31:20
65 Jim Moerman 1960 Amersfoort 32:05 32:03
66 Jamie Hanselaar 2003 Typhoon 32:10 31:59
67 Wim van Beuzekom 1965 Avantri 32:15 32:13
68 Desley Steenbergen 1994 Lopik 32:18 32:12
69 Jesse de Bruin 1992 Ammerstol 32:30 31:49
70 Branco van Driest 2001 Avantri 32:33 32:22
71 Vikas Rietveld 2005 Benschop 32:40 32:12
72 Pieter Hanselaar 1968 Typhoon 32:51 32:40
73 Daniel Heeringa 1986 Schoonhoven 32:52 32:47
74 Daniel Ligtvoet 2002 Bergambacht 32:52 32:21
75 Bastiaan van Houwelingen 1990 Nieuwpoort 32:55 32:50
76 Reinier Slabbenkoorn 1988 Rotterdam 33:06 32:44
77 Bauke Blanken 1998 Schoonhoven 33:07 32:55
78 Arien Steehouwer   Schoonhoven 33:09 32:46
79 Jan Kooy 1977 Ouderkerk aan den IJssel 33:20 33:10
80 Kris Houben 1975 Schoonhoven 33:38 33:34
81 Milan van der Laan 2005 Schoonhoven 33:39 33:35
82 Aaron Klever 1989 Schoonhoven 33:39 33:26
83 T Davids 1988 Schoonhoven 33:41 33:28
84 Edwin den Ouden 1984 Bergambacht 33:54 33:12
85 Dirk-Jan van Roest 1979 Polsbroek 34:05 34:02
86 Berend Buddingh 1965 Arkel 34:07 33:49
87 Ron de Jong 1969 Avantri 34:10 33:54
88 Berry Boerboom 1970 IJsselstein Ut 34:19 34:00
89 Jan Moerman   Berkenwoude 34:19 34:08
90 Sander Seppe 1972 Schoonhoven 34:21 34:12
91 Abdi Simsek 2004 Schoonhoven 34:22 33:46
92 Matthijs Brouwer 1977 Rotterdam 34:22 34:19
93 Casper Laumans   Lopik 34:29 33:58
94 Albert Bosma   Startersgroep 34:30 34:19
95 Aram Kroos 1970 Schoonhoven 34:33 33:48
96 Randy van Vliet 1979 Schoonhoven 34:38 34:02
97 Mario Polet 1959 Ouderkerk aan den IJssel 34:55 34:41
98 Jan Pieter de Jong 1974 Schoonhoven 34:58 34:50
99 Bert Heijkoop 1958 Schoonhoven 34:59 34:54
100 Anton Klever 1962 Bergambacht 35:02 34:49
101 Ton Breedveld 1961 Lekkerkerk 35:07 34:53
102 Mark van Driest 1968 Waal 35:13 35:02
103 Danny de Jong 1983 Schoonhoven 35:16 35:12
104 Arie Pankras 1965 Dordrecht 35:20 35:07
105 Henri Vennix 2006 Avantri 35:37 35:33
106 Arend Overbeek   Lopik 35:42 35:23
107 M vd Velde 1978 Avantri 35:49 35:42
108 Rudolf van de Velde 1958 avVN 35:53 35:47
109 Chris Knook 1959 Zoeterwoude 36:01 35:50
110 Tion Verburg 1993 Lopik 36:08 36:03
111 Alex de Vos 1994 Cabauw 36:09 36:03
112 Sleeuwenhoek   Stolwijk 36:12 36:05
113 Jan Hogerwerf 1987 Gouda 36:18 36:17
114 Roel van de Niet 1966 Ammerstol 36:18 35:33
115 Roland van Ipenburg 1973 Bilthoven 36:32 36:19
116 Kees Vlot 1984 Berkenwoude 36:34 36:24
117 Ronny van Beek 1977 Driebruggen 36:35 35:57
118 Stefan van Engelen 1978 Schoonhoven 36:39 36:21
119 Jaap Boonstoppel 1954 Schoonhoven 36:41 36:05
120 Frank Verkerk 1991 Gouda 36:43 36:31
121 Anno den Besten   Schoonhoven 36:47 36:43
122 Jan Matthesius 1950 Schoonhoven 36:50 36:18
123 Ton den Toom 1961 Schoonhoven 36:52 36:17
124 Rinus van Meijeren 1947 Lekkerkerk 37:01 36:39
125 Jort Kuijf 2002 Schoonhoven 37:03 36:24
126 Louis Kuijf 2002 Schoonhoven 37:04 36:25
127 Mart Spruit 1950 Lopik 37:04 36:57
128 Stef Verhoek 1987 Bergambacht 37:04 36:31
129 Daniel Lodeweges 1984 Bergambacht 37:05 36:32
130 Victor Trijssenaar 1979 Schoonhoven 37:07 36:26
131 Frank Gijzen 1964 Schoonhoven 37:11 36:29
132 J Boer 1972 Schoonhoven 37:13 36:37
133 Alexander Houdijk 1970 Polsbroek 37:13 36:57
134 Antoine van der Akker 1992 Erp 37:21 37:03
135 Ton Wortman 1964 Boskoop 37:25 37:04
136 Arie Graafland 1965 Lekkerkerk 37:44 37:20
137 Max Bruinsma 2003 Schoonhoven 37:46 37:02
138 Damy Straver 1989 Bergambacht 37:47 37:11
139 Arie Vermeulen 1975 Lekkerkerk 38:21 37:58
140 Eric van der Graaf 1969 Lekkerkerk 38:21 38:01
141 Marcel Straver 1960 Bergambacht 38:31 37:55
142 Van Eijndthoven 1952 IJsselstein Ut 38:35 38:04
143 Floris Meijvis   Avantri 38:36 38:17
144 Axel van Abkoude 2002 PAC 38:41 38:09
145 Koert Hermans   Startersgroep 38:52 38:34
146 Michael van den Dool 1968 Schoonhoven 39:13 38:39
147 Daniel Bruinsma 1970 Schoonhoven 39:31 38:47
148 Dennis Janssen 1984 Krimpen aan de Lek 39:50 39:28
149 Timo van der Niet 1978 Gouda 39:52 39:08
150 Bertus de Heer 1962 Schoonhoven 39:54 39:08
151 Frank Houdijk 1969 Schoonhoven 39:54 39:07
152 Berto Anker 2005 Avantri 40:02 39:43
153 Bram Scheffer 1966 Bergambacht 40:03  
154 Steven Heithuis   Startersgroep 40:05 39:47
155 Axel Warmenhoven 2005 Avantri 40:10 39:50
156 Remco van Abkoude 1969 PAC 40:12 39:40
157 Reinald van Leeuwen 1986 Vlist 40:28  
158 Michael Jansen 2002 Capelle aan den IJssel 40:29 40:27
159 John Kleinheerenbrink 1958 Capelle aan den IJssel 40:51 40:36
160 Bert Zwier 1957 Schoonhoven 41:19 40:34
161 Henk Zwiers 1962 Ammerstol 41:20 40:34
162 Ezra de Heer 1989 Lopik 41:21 40:36
163 Aart Kraaij 1960 Schoonhoven 41:42 41:05
164 Rob Broerders 1973 Schoonhoven 41:44 41:15
165 Yoram Schenkel 1986 Lopik 41:50 41:40
166 Kian Hess 2003 Capelle aan den IJssel 41:50 41:49
167 Henk Kleinheerenbrink 1955 Lekkerkerk 41:54 41:38
168 Jan Willem de Ruijter 1979 Schoonhoven 41:55 41:13
169 Roan Hess   Capelle aan den IJssel 41:59 41:58
170 Kees Verheij 1961 Lekkerkerk 42:00 41:22
171 Wiggemansen 1940 Ter Aar 42:41 42:01
172 Frans vd Ham 1954 Schoonhoven 42:42 41:44
173 M Heikamp 1979 Alphen aan den Rijn 42:55 42:12
174 Tom van Steen 1995 Ede Gld 43:02 42:28
175 Peter van Steen 1963 Ede Gld 43:03 42:29
176 A Baki 1986 Bergambacht 43:13 42:43
177 A Lingen 1960 Ouderkerk aan den IJssel 43:14  
178 Sjaak Bonten 1959 Barendrecht 43:33 43:21
179 Hilbrand Pastoor 1957 Krimpen aan den IJssel 43:38 43:23
180 Ruben van Eijk 2004 Haastrecht 44:47 44:40
181 Marco van Kleef 1982 Schoonhoven 45:18 44:40
182 B Renes   Lopik 45:45 45:12
183 Roger Kramer 1964 Schoonhoven 46:30 45:44
184 Joost van der Zweep 1959 Schoonhoven 46:30 45:44
185 Leen Prins 1956 Schoonhoven 46:31 45:52
186 Peter van der Born 1964 Avantri 46:31 45:43
187 Martin Koers 1959 Moordrecht 48:30 48:20
188 Menno Boetes 1948 Schoonhoven 49:03 48:47
189 Menno Kok 1959 Schoonhoven 51:01 50:59
190 Menno Beck 1988 Schoonhoven 51:01 51:00

 

 Met dank aan de sponsors:

    

Zoeken



Website sponsors