Baanrecords kunststof

Bijgewerkt tot en met 26 september 2020

Sinds de ingebruikname van de kunststofbaan in 2012 worden de baanrecords bijgehouden.
Degene die een baanrecord vestigt of verbetert ontvangt hiervan een schriftelijk bewijs.

 

Meisjes Fitkids
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Anouk Eikelenboom 26-2-2010 8,5 seconde Avantri 20-4-2016
300 meter Evi de Ruijter 2-5-2007 1.15,1 minuut Avantri 5-10-2013
400 meter Myla van Buren 2-8-2013 1.46.9 minuut Avantri 5-10-2019
meters maken ( 4 min) Mirianne Vennix 6-12-2011 760 meter Avantri 30-8-2017
40m horden Eline Neven 23-4-2015 11,0 seconde Avantri 1-7-2020
hoogspringen Roos Verstraten 30-3-2012 0,70 meter Avantri 6-10-2018
hurkhoog Anouk Eikelnboom 26-2-2010 0,50 meter Avantri 17-6-2015
  Myla van Buren 2-8-2013 0,50 meter Avantri 5-10-2019
verspringen Finne Haanstra 8-1-2011 2.50 meter Avantri 7-10-2017
balstoten Anouk Eikelenboom 26-2-2010 3,53 meter Avantri 1-10-2016
balwerpen Mirianne Vennix 6-12-2011 9,19 meter Avantri 6-9-2017
Vortexwerpen Mirianne Vennix 6-12-2011 7,91 meter Avantri 7-10-2017
slingeren Mirianne Vennix 6-12-2011 5,00 meter Avantri 30-8-2017
           
Jongens Fitkids
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Daniek Eikelenboom 23-6-2008 7,3 seconde Avantri 4-10-2014
300 meter Lodewijk van de Rotte 13-4-2011 1.12,6 minuut Avantri 7-9-2016
400 meter Lodewijk van de Rotte 13-4-2011 1.35,5 minuut Avantri 7-10-2017
600 meter Ravi van Vuuren 20-6-2008 2.59,3 minuut Avantri 10-9-2014
meters maken ( 4min) Jop Timmermans 10-1-2011 900 meter Avantri 30-8-2018
40m horden Sami el Ferdoussi 25-6-2012 10,4 seconde Avantri 6-10-2018
hoogspringen Sami el Ferdoussi 25-6-2012 0,75 meter Avantri 6-10-2017
Hurkhoog Bart Geleijnse 19-4-2013 0,60 meter Avantri 5-10-2019
verspringen Lodewijk van de Rotte 13-4-2011 2,75 meter Avantri 30-8-2017
balstoten Jop Timmermans 10-1-2011 4,53 meter Avantri 25-3-2017
balwerpen Jop Timmermans 10-1-2011 18.33 meter Avantri 6-9-2017
vortexwerpen Jop Timmermans 10-1-2011 16.50 meter Avantri 30-8-2017
slingeren Jop Timmermans 10-1-2011 7.50 meter Avantri 30-8-2017
           
Meisjes pupillen Mini
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Finne Haanstra 8-1-2011 7,3 seconde Avantri 13-6-2018
600 meter Finne Haanstra 8-1-2011 2.29.0 minuut Avantri 6-10-2018
meters maken ( 4 min) Amanda van Deursen 7-3-2012 860 meter Avantri 3-7-2019
40m horden Finne Haanstra 8-1-2011 8,9 seconde Avantri 6-10-2018
hoogspringen Kyra Bogaard 6-5-2011 0,90 meter Avantri 6-10-2018
  Amira el Ferdoussi 14-2-2011 0,90 meter Avantri 6-10-2018
Hurkhoog Roos Verstraten 30-3-2012 0,65 meter Avantri 15-5-2019
  Floor Koolwijk 11-9-2013 0,65 meter Avantri 1-7-2020
verspringen Finne Haanstra 8-1-2011 2,60 meter Avantri 13-6-2018
balstoten Rosalie Verhoef 060-08-2009 4,91 meter Avantri 1-10-2016
balwerpen Kyra Bogaard 6-5-2011 13,03 meter Avantri 6-10-2018
Vortexwerpen Amira el Ferdoussi 14-2-2011 11,10 meter Avantri 13-6-2018
slingeren Amira el Ferdousssi 14-2-2011 9,00 meter Avantri 13-6-2018
           
Jongens pupillen Mini
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Floris van de Rotte 9-3-2007 7,3 seconde Avantri 10-9-2014
  Bart Geleijnse 19-4-2013 7,3 seconde Avantri 10-6-2020
600 meter Lodewijk vd Rotte 13-4-2011 2.19.7 minuut Avantri 7-4-2018
meter maken (4 min) Kaja van Buren 1-5-2012 920 meter Avantri 3-7-2019
40m horden Jop Timmermans 10-1-2011 8.5 seconde Avantri 6-10-2018
hoogspringen Jop Timmermans 10-1-2011 0.90 meter Avantri 6-10-2018
Hurkhoog Kaja van Buren 1-5-2012 0,65 meter Avantri 15-5-2019
  Bart Geleijnse 19-4-2013 0,65 meter Avantri 1-7-2020
verspringen Daniek Eikelenboom 23-6-2008 2,91 meter Avantri 3-10-2015
balstoten Sjoerd Steehouwer 7-3-2004 6,06 meter Avantri 5-10-2013
balwerpen Kaja van Buren 1-5-2012 23.34 meter Avantri 5-10-2019
Vortexwerpen Jop Timmermans 10-1-2011 25.50 meter Avantri 13-6-2018
Slingeren Vicc Gollmer 15-2-2011 9.50 meter Avantri 13-6-2018
           
Meisjes pupillen C
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Finne Haanstra 18-1-2011 7,0 seconde Avantri 5-10-2019
600 meter Rosalie Verhoef 6-8-2009 2.20,4 minuut Avantri 7-10-2017
meters maken Finne Haanstra 18-1-2011 960 meter Avantri 3-7-2019
40m horden Minke van Dijk 20-3-2010 8,0 seconde Avantri 6-10-2018
verspringen Rosalie Verhoef 6-8-2009 2.98 meter Avantri 30-8-2017
hurkhoog Fleur Rietveld 2-8-2007 0,75 meter Avantri 28-3-2015
hoogspringen Kyra Bogaard 6-5-2011 1,00 meter Avantri 11-9-2019
balstoten Jaël Huiting 20-11-2008 5,60 meter Avantri 20-4-2016
balwerpen Isabel Steehouwer 7-3-2004 19,78 meter Avantri 29-9-2012
Vortexwerpen Rosalie Verhoef 6-8-2009 19,65 meter Avantri 7-10-2017
Slingeren Suzanne Bulle 18-8-2009 10,75 meter Avantri 30-8-2017
 4 x 40 meter Merel Kuijf 14-4-2007 30,7 seconde Avantri 3-10-2015
  Fleur Rietveld 2-8-2007   Avantri  
  Evi de Ruijter 2-5-2007   Avantri  
  Alimatou Tambadou 20-6-2007   Avantri  
Jongens pupillen C
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Floris vd Rotte 9-3-2007 6,9 seconde Avantri 3-10-2015
600 meter Wessel Jansen 24-9-2009 2.15,0 minuut Avantri 7-10-2017
meters maken ( 4 min) Jop Timmermans 10-1-2011 1000 meter Avantri 3-7-2019
40m horden Jop Timmermans 10-1-2011 7,5 seconde Avantri 3-7-2019
verspringen Jop timmermans 10-1-2011 3,35 meter Avantri 5-10-2019
hurkhoog Tycho Grandia 23-3-2006 0,80 meter Avantri 18-6-2014
  Kaja van Buren 1-5-2012 0,80 meter Avantri 1-7-2020
hoogspringen Jop Timmermans 10-1-2011 1,10 meter Avantri 11-9-2019
balstoten Levi de Bruijn 27-3-2006 7,30 meter Avantri 4-10-2014
balwerpen Jop Timmermans 10-1-2011 30,91 meter Avantri 11-9-2019
Vortexwerpen Jop Timmermans 10-1-2011 30,69 meter Avantri 5-10-2019
slingeren Daan v Tiggelen 13-7-2007 11,10 meter Avantri 17-6-2015
 4 x 40 meter Duncan Tronchet 2-9-2007 29,7 seconde Avantri 3-10-2015
  Olivier Hennink 12-1-2007   Avantri  
  Floris vd Rotte 9-3-2007   Avantri  
  Koen v Zwienen 21-11-2007   Avantri  
           
Meisjes pupillen B
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Alyschia Flamand 27-2-2009 6,8 seconde Avantri 12-9-2018
  Finne Haanstra 18-1-2011 6,8 seconde Avantri 10-6-2020
600 meter Finne Haanstra 18-1-2011 2.16.9minuut Avantri 1-7-2020
1000 meter Aiden de Koster 27-8-2010 3.52,1minuut Avantri 5-10-2019
meters maken Suzanne Bulle 18-8-2009 970 meter Avantri 13-6-2018
40m horden Rosalie Verhoef 6-8-2009 7,5 seconde Avantri 6-10-2018
verspringen Rosalie Verhoef 6-8-2009 3,43 meter Avantri 6-10-2018
hurkhoog Anouk Eikelenboom 26-2-2010 0,85 meter Avantri 15-5-2019
  Kyra Bogaard 6-5-2011 0,85 meter Avantri 1-7-2020
hoogspringen Suzanne Bulle 18-8-2009 1,15 meter Avantri 7-4-2018
  Kyra Bogaard 6-5-2011 1,15 meter Avantri 26-9-2020
kogelstoten Rosalie Verhoef 6-8-2009 5,42 meter Avantri 12-9-2018
balwerpen Rosalie Verhoef 6-8-2009 24,05 meter Avantri 25-4-2018
Vortexwerpen Rosalie Verhoef 6-8-2009 23,67 meter Avantri 6-10-2018
slingeren Suzanne Bulle 18-8-2009 11,50 meter Avantri 13-6-2018
           
Jongens pupillen B
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
40 meter Olav Burema 14-1-2004 6,5 seconde Avantri 5-10-2013
600 meter Max Halling 8-2-2003 2.16,3 minuut Avantri 29-9-2012
1000 meter Wessel Jansen 24-9-2009 3.47.7 minuut Avantri 12-9-2018
meters maken ( 4 min) Swen v Schaik 4-12-2009 1060 meter Avantri 15-6-2013
40m horden Wessel Jansen 24-9-2009 7,4 seconde Avantri 6-10-2018
verspringen Wessel Jansen 24-9-2009 3,50 meter Avantri 6-10-2018
hurkhoog Jop Timmermans 10-1-2011 0,90 meter Avantri 1-7-2020
hoogspringen Levi de Bruin 27-3-2006 1,15 meter Avantri 2-9-2015
  Pim Neven 26-4-2011 1,15 meter Avantri 26-9-2020
balwerpen Joris Vermeulen 16-9-2004 31,38 meter Avantri 15-5-2013
kogelstoten Boaz de Jong 2-2-2005 7,25 meter Avantri 10-9-2014
vortexwerpen Luca van Buren 3-10-2009 29,65 meter Avantri 6-10-2018
slingeren Ruben Speksnijder -2007 18,00 meter Avantri 15-6-2016
 4 x 40 meter Henri Vennix 30-5-2006 28,8 seconde Avantri 3-10-2015
  Daan van Zwienen 2-7-2006   Avantri  
  Tijmen van der Hek 25-9-2006   Avantri  
  Levi de Bruijn 27-3-2006   Avantri  
           
Meisjes pupillen A 1
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Daniëlle Wooning 3-9-2002 9,4 seconde Avantri 29-9-2012
  Fleur Rietveld 2-8-2007 9,4 seconde Avantri 25-3-2017
600 meter Daniëlle Wooning 3-9-2002 2.13,1 minuut Avantri 29-9-2012
1000 meter Rosalie Verhoef 6-8-2009 3.48.5 minuut Avantri 5-10-2019
6 minutenloop Marije Wielaard -2002 1.450 meter AV Gouda 15-6-2013
60m horden Minke van Dijk 20-3-2010 11,8 seconde Avantri 1-7-2020
verspringen Daniëlle Wooning 3-9-2002 3,93 meter Avantri 29-9-2012
hoogspringen Fleur Rietveld 2-8-2007 1,20 meter Avantri 7-10-2017
  Alyshia Flamnad   1,20 meter Avantri 15-5-2019
Polsstokver Minke van Dijk 20-3-2010 2,70 meter Avantri 6-10-2018
kogelstoten Daniëlle Wooning 3-9-2002 7,22 meter Avantri 29-9-2012
balwerpen Amy den Hollander 2002 23,01 meter De Spartaan 15-6-2013
vortexwerpen Anniek Lekkerkerker 2007 17,60 meter Avantri 30-8-2016
slingeren Anouk Eikelenboom 26-2-2010 18,00 meter Avantri 16-9-2020
           
Jongens pupillen A1
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Bart Veltman 5-9-2002 9,18 seconde AV Gouda 15-6-2013
600 meter Skip Eversen 5-9-2002 2.07,3 minuut Avantri 29-9-2012
1000 meter Peter de Bruin 14-9-2009 3.32.3 minuut Avantri 5-10-2019
meters maken ( 6 min) Bas Sloot -2002 1.620 meter AV '47 15-6-2013
  Swen van Schaik 4-12-2009 1.620 meter  Avantri 3-7-2019
60m horden Daniek Eikelenboom 24-6-2008 11,0 seconde Avantri 6-10-2018
verspringen Levi de Bruin 27-3-2006 4,00 meter Avantri 15-6-2016
hurkhoog Kees de Ruijter 2005 1,00 meter Avantri 17-6-2015
hoogspringen Max Halling 8-2-2003 1,30 meter Avantri 15-6-2013
polsstokver Xander Buijserd 2004 3,80 meter Avantri 18-6-2014
kogelstoten Mischa Rook 27-1-2002 8,39 meter Avantri 29-9-2012
balwerpen Ronan Faaij -2002 43,07 meter Avantri 5-10-2013
vortexwerpen Xander Buijserd 2004 30,00 meter Avantri 18-6-2014
  Dean Korbee 22-6-2008 30 Avantri  
slingeren ties Verhoef 26-6-2010 16,00 meter Avantri 16-9-2020
 4 x 60 meter Berto Anker 14-4-2005 39,2 seconde Avantri 3-10-2015
  Axel Warmenhoven 30-5-2005   Avantri 15-9-2018
  Kees de Ruijter 30-4-2005   Avantri  
  Danilo van Driest 30-8-2005   Avantri  
           
Meisjes pupillen A 2
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Jonne van der Giessen 2002 9,23 seconde AAV '36 15-6-2013
600 meter Maartje Blanken 26-4-2001 2.05,4 minuut Avantri 29-9-2012
1000 meter Rosalie verhoef 6-8-2009 3.43.8 minuut Avantri 16-9-2020
meters maken (6 min) Amina Maatoug 2002 1.560 meter Leiden Atletiek 15-6-2013
60m horden Rosalie Verhoef 6-8-2009 10,4 seconde Avantri 1-7-2020
verspringen Jonne van der Giessen 2002 4,05 meter AAV '36 15-6-2013
hoogspringen Rosalie Verhoef 6-8-2009 1,30 meter Avantri 26-9-2020
polsstokver Fee Steehouwer -2003 4,10 meter Avantri 18-6-2014
kogelstoten Maartje Blanken 26-4-2001 7,84 meter Avantri 29-9-2012
balwerpen Rosalie Verhoef 6-8-2009 27,46 meter Avantri 26-9-2020
vortexwerpen Rosalie Verhoef 6-8-2009 29,00 meter Avantri 10-6-2020
slingeren Rosalie Verhoef 6-8-2009 17,50 meter Avantri 16-9-2020
 4 x 60 meter  Arwen Hamel 21-10-2004 43,6 seconde Avantri 3-10-2015
  Beyoncé Bol-Es 5-2-2004   Avantri  
  Annabel Rem 13-2-2005   Avantri  
  Ninthe Hamel 26-7-2006   Avantri  
           
Jongens pupillen A2
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Wessel Jansen 24-12-2009 8,6 seconde Avantri 10-6-2020
1000 meter Swen van Schaik 4-12-2009 3.27.7 minuut Avantri 26-9-2020
meters maken ( 6 min) Kaj van der Beest 2001 1.610 meter AAV'36 15-6-2013
60m horden Wessel Jansen 24-12-2009 10,9 seconde Avantri 1-7-2020
verspringen Max Halling 8-2-2003 4,26 meter Avantri 29-3-2014
hurkhoog Diederik Blok 23-6-2004 0,90 meter Avantri 17-6-2015
hoogspringen Max Halling 8-2-2003 1,42 meter Avantri ########
polsstokver Max Halling 8-2-2003 4,40 meter Avantri 18-6-2014
kogelstoten Mischa Rook 27-1-2002 9,39 meter Avantri 11-9-2013
balwerpen Mischa Rook 27-1-2002 36,17 meter Avantri 15-5-2013
vortexwerpen Joris Vermeulen 16-9-2004 37,00 meter Avantri 17-6-2015
slingeren Luca van Buren 3-10-2009 23.00 meter Avantri 16-9-2020
 4 x 60 meter Diederik Blok 23-6-2004 41,0 seconde Avantri 3-10-2015
  Tim Hoogendoorn 11-7-2004   Avantri 3-10-2015
  Joris Vermeulen 16-9-2004   Avantri  
  Tijn Jager 25-12-2004   Avantri  
           
Meisjes D
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Laurene Brobbel 14-5-2000 8,4 seconde Avantri 5-10-2013
  Maartje Blanken 26-4-2001 8,4 seconde Avantri 4-10-2014
150 meter Daniëlle Wooning 3-9-2002 21,2 seconde Avantri 14-9-2015
300 meter Alimatou Tambadou 20-6-2007 52,5 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Shantell Kwofie 6-9-2005 1.40,11 minuut GAC Hilversum 8-7-2018
1000 meter Anniek van Triest 18-10-2005 3.37.3 minuut AV Clytoneus 7-9-2019
60 meter horden Nanah Fung-Loy 20-2-2001 9,54 seconde AV Sparta 5-7-2014
300 meter horden Maartje Blanken 26-4-2001 57,5 seconde Avantri 5-10-2013
verspringen Sophie Jebose 30-8-2000 5,04 meter AAC 7-7-2013
hoogspringen Femke de Boer 4-4-2000 1,55 meter Avantri 6-7-2013
kogelstoten Shantell Kwofie 6-9-2005 13,33 meter GAC Hilversum 8-7-2018
discuswerpen Eline Brand 21-12-2000 26,22 meter Avantri 15-9-2013
speerwerpen Nanah Fung-Loy 20-2-2001 30,80 meter AV Sparta 5-7-2014
6-kamp Shantell Kwofie 6-9-2005 3.609 pnt GAC Hilversum 7/8-07-2018
           
Jongens D
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
80 meter Jeffrey Rijkhals 1-3-2005 10,16 seconde Dynamica ADSV 7-7-2018
150 meter Danilo van Driest 30-8-2005 21,2 seconde Avantri 7-9-2018
300 meter Julian Verheul 19-6-2008 49,2 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Tim van Enk 13-7-2000 1.41,3 minuut AV Phoenix 31-5-2013
1.000 meter Levi de Bruin 27-3-2006 3.06,14 minuut PAC 7-7-2018
80 meter horden Dario Podda 24-1-2001 12,26 seconde Haag Atletiek 6-7-2014
300 meter horden Max Oortwijn 27-9-2000 1.02,6 minuut Avantri 5-10-2013
verspringen Jeffrey Rijkhals 1-3-2005 5,46 meter Dynamica ADSV 7-7-2018
hoogspringen Melchior Treffers 21-4-2004 1,65 meter AV'34 2-7-2017
kogelstoten Marijn van Duijn 20-2-2003 14,00 meter AVR Ilion 3-7-2016
discuswerpen Jesper Vrijenhoek 1-3-2000 30,31 meter R'dam Atletiek 15-9-2013
speerwerpen Marijn van Duijn 20-2-2003 44,38 meter AVR Ilion 2-7-2016
7-kamp Dario Podda 24-4-2001 4446 punten Haag Atletiek 5-7-2014
 4 x 80 meter  Floris Meijvis 29-4-2002 49,1 seconde Avantri 3-10-2015
  Thimo Rietveld 31-5-2002   Avantri  
  Daan Zieren 26-1-2002   Avantri  
  Mischa Rook 27-1-2002   Avantri  
           
Meisjes C
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
80 meter Maartje Blanken 26-4-2001 10,5 seconde Avantri 3-10-2015
100 meter Carolien de Pater 25-1-1997 13,9 seconde Avantri 29-9-2012
150 meter Kadidja Sangare 23-5-2001 19,58 seconde AAV '36 4-7-2015
300 meter Emilie van der Spek 2-2-2006 55,1 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Amber Bosman 7-5-2005 1.40,89 minuut CAV Energie 7-7-2019
1.000 meter Marije Hijman 10-6-2000 3.05,0 minuut AV '47 14-9-2014
80 meter horden Lisanne Schoonebeek 2-1-2000 12,39 seconde AV Lycurgus 5-7-2014
300 meter horden Feline Molenaar 17-6-1999 50,7 seconde Avantri 5-10-2013
verspringen Sterre de Booy 10-7-1998 5,33 meter ARV Ilion 7-7-2013
hoogspringen Ilse Kuijff 13-1-1999 1,65 meter AAV'36 6-7-2013
polsstokhoog Kirsten Kuntz 9-6-1999 3,05 meter AV Passaat 14-9-2014
kogelstoten Daniëlle Wooning 3-9-2002 11,68 meter AV 1923 1-10-2016
discuswerpen Carolien de Pater 25-1-1997 30,20 meter Avantri 29-9-2012
speerwerpen Annebel Jaarsma 16-5-1999 35,91 meter AV Lycurgus 15-9-2013
7-kamp Lisanne Schoonebeek 2-1-2000 4.280 pnt AV Lycurgus 5-7-2014
 4 x 80 meter Daniëlle Wooning 3-9-2002  42,4 seconde  Avantri 3-10-2015
  Maartje Blanken 26-4-2001   Avantri  
  Puck Eversen 19-3-2001   Avantri  
  Laurene Brobbel 14-5-2000   Avantri  
           
Jongens C
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Shaquille Haverkamp 10-1-1999 11,78 seconde AV Gouda 5-7-2014
150 meter Hans Harting 4-2-2000 18,4 seconde AV '47 14-9-2015
300 meter Jelmer van Wijngaarden 11-8-2005 42,6 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Remco Roest 19-1-1999 1.37,2 minuut Avantri 6-6-2014
1.000 meter Hans Harting 4-2-2000 2.49.73 minuut AV '47 5-7-2015
100 meter horden Tigo Mesie 10-2-2004 14,35 seconde AV'34 7-7-2019
300 meter horden Daan Bakker 8-3-1999 50,7 seconde Avantri 5-10-2013
verspringen Alexander Soethout 29-9-1999 5,95 meter DEM 6-7-2013
hoogspringen Tiego Smithuis 11-12-1998 1,80 meter ARV Ilion 6-7-2013
  Peter de Kruyff 4-3-2002 1,80 meter Hellas 1-7-2017
polsstokhoog Glenn Kunst 25-10-1998 2,60 meter Haag Atletiek 15-9-2013
kogelstoten Julian Mejame Ejong 25-1-2003 15,26 meter PAC 7-7-2019
discuswerpen Timo in 't Hout 12-6-1998 47,14 meter PAC 15-9-2013
speerwerpen Marijn van Duin 20-2-2003 52,19 meter AVR Ilion 8-7-2018
8-kamp Marijn van Duin 20-2-2003 5.489 ptn AVR Ilion 7/8-07-2018
4 x 100 meter Edwin Mol 4-4-2000 53,4 seconde Avantri 3-10-2015
  Bor van den Berg 18-8-2001   Avantri  
  Branco van Driest 2-4-2001   Avantri  
  Max Oortwijn 27-9-2000   Avantri  
           
Meisjes B
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Yara van Dee 9-1-1997 12,9 seconde AV Phoenix 31-5-2013
200 meter Pricilla Huisman 21-8-1996 26,7 seconde AV Passaat 15-9-2013
600 meter Lizzy Postema 21-2-1996 1.58,9 minuut Avantri 5-10-2013
800 meter Eva Tetteroo 26-7-1997 2.31,90 minuut AV Olympus '70 7-7-2013
1.000 meter Laurene Brobbel 14-5-2000 3.42,8 minuut Avantri 25-3-2017
1.500 meter Anne Visser 17-7-1996 6.42,0 minuut Avantri 15-9-2013
100 meter horden Eva Tetteroo 26-7-1997 15,35 seconde AV Olympus'70 6-7-2013
300 meter horden Carolien de Pater 25-1-1997 1.01,1 minuut Avantri 5-10-2013
verspringen Eva Tetteroo 26-7-1997 5,35 meter AV Olympus'70 7-7-2013
hoogspringen Inga Steggink 3-9-1998 1,65 meter SC Antilope 4-7-2015
polsstokhoogspringen Pricilla Huisman 21-8-1996 3,10 meter AV Passaat 31-5-2013
kogelstoten Carolien de Pater 25-1-1997 12,59 meter Avantri 6-6-2014
discuswerpen Dara Obot 7-2-2000 41,94 meter Haag Atletiek 2-6-2017
speerwerpen Margriet Hilhorst 16-1-2002 38,57 meter AV Zuidwal 8-7-2018
7-kamp Eva Tetteroo 26-7-1997 4.606 punten AV Olympus'70 6-7-2013
           
Jongens B
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Stephan van de Jagt 14-7-2001 11,39 seconde AV'47 7-7-2018
200 meter Stijn van Weegberg 26-3-1998 23,9 seconde AV Statina 13-9-2015
400 meter Stephan van de Jagt 14-7-2001 52,78 seconde AV'47 7-7-2018
600 meter Bart van der Born 28-4-1997 1.41,3 minuut Avantri 5-10-2013
800 meter Branco van Driest 2-4-2001 2.14,8 minuut Avantri 2-6-2017
1.000 meter David Hoek 24-5-2002 2.57.9 minuut Avantri 7-4-2018
1.500 meter Benno Snepvangers 5-5-1996 4.30,9 minuut Scorpio 15-9-2013
3.000 meter Jeroen Bakker 22-6-1996 9.36,8 minuut Hellas 31-5-2013
5.000 meter Remco Roest 19-1-1999 19.53,6 minuut Avantri 1-10-2016
110 meter horden Niels Mijnsbergen 1-3-1997 15,12 seconde AAV'36 7-7-2013
300 meter horden Bart van der Born 28-4-1997 44,9 seconde Avantri 5-10-2013
verspringen Branco Kranenburg 26-12-1996 6,51 meter AV'47 6-7-2013
hoogspringen Branco Kranenburg 26-12-1996 1,85 meter AV'47 7-7-2013
polsstokhoogspringen Roman Monte 20-3-1996 4,40 meter GAC 15-9-2013
kogelstoten Mees de Klerk 26-12-1997 13,43 meter CAV Energie 6-6-2014
discuswerpen Wouter Nieuwhof 28-12-1998 40,77 meter Ciko '66 5-7-2015
speerwerpen Kay Geluk 23-1-1996 60,05 meter R'dam Atletiek 7-7-2013
9-kamp Kay Geluk 23-1-1996 5.626 punten R'dam Atletiek 6-7-2013
10-kamp Wouter Nieuwhof 28-12-1998 5.957 pnt Ciko '66 5-7-2015
           
Meisjes A
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Laurene Brobbel 14-5-2001 12,8  seconde Avantri 8-6-2018
200 meter Anna Zoë Moritz 15-12-1998 26,77 seconde AV Typhoon 2-7-2016
300 meter Daniëlle Wooning 3-9-2002 46.8 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Marillion Zwijnenburg 3-4-1993 2.04,1 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Jasmijn van Iersel 30-3-1999 2.22,5 minuut PAC 8-6-2018
1000 meter Anne Visser 17-7-1996 3.51,4 minuut Avantri 29-3-2014
1500 meter Anne Visser 17-7-1996 6.24,0 minuut Avantri 14-9-2014
3000 meter Anne Visser 17-7-2996 14.32,5 minuut Avantri 5-6-2015
5000 meter Anne Visser 17-7-1996 25.50,6 minuut Avantri 3-10-2015
100 meter horden Astrid Ekelmans 31-10-1996 15,63 seconde AV Hollandia 4-7-2015
verspringen Astrid Ekelmans 31-10-1996 5,63 meter AV Hollandia 5-7-2015
hoogspringen Inga Steggink 3-9-1998 1,63 meter SC Antilope 2-7-2016
kogelstoten 4kg. Carolien de Pater 25-1-1997 11,65 meter Avantri 5-6-2015
discuswerpen Carolien de Pater 25-1-1997 34,82 meter Avantri 1-10-2016
speerwerpen Else de Lange 24-10-2000 32,45 meter AV Spirit 8-7-2018
7-kamp Astrid van der Maas 1-1-1996 4.014 punten AV Gouda 5-7-2015
           
Jongens A
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Trystan de Weerdt 17-7-1995 11,51 seconde AAV'36 6-7-2013
200 meter Aron Schott 22-11-2001 23,8 seconde PAC 20-9-2019
300 meter Branco van Driest 2-4-2011 38,7 seconde Avantri 26-9-2020
400 meter Niels Mijnsbergen 1-3-1997 51,88 seconde AAV'36 4-7-2015
600 meter Xander de Ruiter 8-9-1993 1.48,9 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Messaoud Dardouri 3-12-1995 2.10,9 minuut Atverni 31-5-2013
1000 meter Jeroen van Harmelen 13-10-1999 3.07,1 minuut Avantri 7-10-2017
1.500 meter Niels Mijnsbergen 1-3-1997 4.32,09 minuut AAV'36 5-7-2015
3.000 meter Valentijn Weinans 29-12-1995 9.12,6 minuut AV FIT 7-7-2013
5.000 meter Vincent Uilenburg 11-12-1996 20.46,7 minuut Avantri 4-10-2014
110 meter horden Trystan de Weerdt 17-7-1995 15,57 meter AAV'36 7-7-2013
300 meter horden Luuk de Vos 6-1-1994 46,1 seconde R'dam Atletiek 5-10-2013
verspringen Trystan de Weerdt 17-7-1995 6,47 meter AAV'36 6-7-2013
hoogspringen Niels Mijnsbergen 1-3-1997 1,93 meter AAV'36 4-7-2015
polsstokhoogspringen Fabian Verkaaik 21-9-1996 4,20 meter AAV'36 5-7-2015
kogelstoten Fabian Verkaaik 21-9-1996 14,36 meter AAV'36 4-7-2015
discuswerpen Fabian Verkaaik 21-9-1996 40,91 meter AAV'36 5-7-2015
speerwerpen Jeroen van Harmelen 13-10-1999 50,15 meter Avantri 7-10-2017
10-kamp Niels Mijnsbergen 1-3-1997 6.242 punten AAV'36 5-7-2015
 4 x 100 meter Jeroen van Harmelen 13-10-1999 50,3 seconde Avantri 3-10-2015
  Daan Bakker 8-3-1999   Avantri  
  Remco Roest 19-1-1999   Avantri  
  Bart van der Born 28-4-1997   Avantri  
           
Vrouwen senioren
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Femke Pluim 10-5-1994 12,3 seconde AV Gouda 6-6-2014
  Pamela Kiel 9-4-1991 12,3 seconde AAV '36 6-6-2014
200 meter Lisanne Dorst 27-8-1991 26,35 seconde AV Athlos 4-7-2015
300 meter Marillion Zwijnenburg 3-4-1993 48,8 seconde Avantri 26-9-2020
600 meter Marillion Zwijnenburg 3-4-1993 1.54,6 minuut Avantri 18-5-2014
800 meter Samyre Wieles 20-7-1990 2.22,92 minuut AV Typhoon 3-7-2016
1.000 meter Marillion Zwijnenburg 3-4-1993 3.32,5 minuut Avantri 25-3-2017
3.000 meter Colien Peperkamp 30-3-1992 11.36,8 minuut AAV '36 8-6-2018
5.000 meter Daphne Lamboo 27-5-1991 21.52,2 minuut Avantri 1-10-2016
100 meter horden Marjolein Bolten 7-10-1999 15,08 seconde DAV Kronos 7-7-2019
300 meter horden Marillion Zwijnenburg 3-4-1993 56,1 seconde Avantri 5-10-2013
verspringen Pamela Kiel 9-4-1991 5,40 meter AAV'36 6-6-2014
hoogspringen Susie Wittenbols 10-7-1998 1,70 meter CAV Energie 7-7-2018
polsstokhoogspringen Melinde Boland 21-5-1988 2,80 meter R'dam Atletiek 6-7-2013
  Boudine Bouma 19-11-1987 2,80 meter Atverni 15-9-2013
kogelstoten Pamela Kiel 9-4-1991 16,08 meter AAV'36 4-7-2015
discuswerpen Carolien de Pater 25-1-1997 37,07 meter Avantri 30-3-2019
speerwerpen Lieke Muller 3-11-1994 40,35 meter Groningen Atl 5-7-2015
7-kamp Pamela Kiel 9-4-1991 4.865 punten AAV'36 5-7-2015
4 x 100 meter  Jessica de Pater 27-6-1992 59,3 seconde Avantri 3-10-2015
  Carla Bos 25-6-1981   Avantri  
  Marillion Zwijnenburg 3-4-1993   Avantri  
  Carolien de Pater 25-1-1997   Avantri  
           
Mannen senioren
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Pim Jehee 4-5-1988 11,30 seconde AAV'36 5-7-2014
200 meter Vincent Kruit 15-6-1995 22,9 seconde AV Gouda 20-9-2019
300 meter Max Oortwijn 27-9-2000 42,1 seconde Avantri 26-9-2020
400 meter Pim Jehee 4-5-1988 50,89 seconde AAV'36 5-7-2014
600 meter Tobias Versteeg 25-6-1993 1.29,9 minuut Avantri 5-10-2013
800 meter Tony Mauritz 19-7-1992 2.02,0 minuut Haag Atletiek 2-6-2017
1.000 meter Patrick de Gier 19-1-1991 2.49,9 minuut Avantri 26-3-2016
1.500 meter Joeri Schreijer 6-12-1995 4.32,04 minuut AV Spirit 8-7-2019
3.000 meter Yorben Ruiter 19-9-1995 8.27,3 minuut PAC 9-9-2016
5.000 meter Fillimon Melescheba 24-4-2000 16.53.7 minuut Avantri 26-9-2020
110 meter horden Pim Jehee 4-5-1988 15,20 seconde AAV'36 6-7-2014
verspringen Pim Jehee 4-5-1988 6,83 meter AAV'36 5-7-2014
hoogspringen Kevin van de Wassenberg 21-6-1987 1,94 meter AV Athlos 1-7-2017
polsstokhoogspringen Matthijs van Dijk 11-11-1993 4,40 meter GAC 15-9-2013
kogelstoten Remco Goetheer 5-10-1992 16,27 meter R'dam Atletiek 31-5-2013
discuswerpen Remco Goetheer 5-10-1992 39,18 meter R'dam Atletiek 31-5-2013
speerwerpen Joey Blangé 4-9-1991 49,56 meter AV Spirit 5-7-2015
10-kamp Pim Jehee 4-5-1988 6874 pnt AAV'36 5-7-2014
           
Vrouwen Masters 35
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Erika Zijderlaan 26-6-1978 13,1 seconde Avantri 5-6-2015
200 meter Erika Zijderlaan 26-6-1978 29,01 seconde Avantri 4-7-2015
600 meter Erika Zijderlaan 26-6-1978 2.02,6 minuut Avantri 5-10-2013
800 meter Erika Zijderlaan 26-6-1978 2.42,33 minuut Avantri 2-7-2017
3000 meter Wendy Vonk-Hamaker 5-9-1983 15.10.3 Avantri 20-9-2019
5.000 meter Pauline van Norden 11-11-1974 23.03,0 minuut Avantri 29-9-2012
100 meter horden Erika Zijderlaan 26-6-1978 19,25 seconde Avantri 3-7-2016
verspringen Erika Zijderlaan 26-6-1978 4,66 meter Avantri 5-6-2015
hoogspringen Erika Zijderlaan 26-6-1978 1,50 meter Avantri 3-10-2015
Polshoogspringen Maaike Waterreus 1-5-1977 2,30 meter Avantri 9-9-2016
speerwerpen Maaike Waterreus 1-5-1977 24,88 meter Avantri 25-3-2017
kogelstoten Maaike Waterreus 1-5-1977 9,30 meter Avantri 14-9-2014
discuswerpen, 1 kg Maaike Waterreus 1-5-1977 20,05 meter Avantri 18-5-2014
5-kamp Erika Zijderlaan 26-6-1978 2.077 punten Avantri 2-7-2017
7-kamp Erika Zijderlaan 26-6-1978 2.819 punten Avantri 5-7-2014
4 x 100 meter Patricia de Jong- Veer 14-2-1978 1.03,4 seconde Avantri 3-10-2015
  Erika Zijderlaan 26-6-1978   Avantri  
  Susanne van den Bosch 24-4-1975   Avantri  
  Astrid van der Born 7-3-1965   Avantri  
           
Mannen Masters 35
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Alex van Zutphen 9-4-1978 11,85 seconde AAV'36 6-7-2013
400 meter Alex van Zutphen 9-4-1978 54,37 seconde AAV'36 6-7-2013
600 meter Derk Roest 25-8-1973 2.01,8 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Maarten van der Poll 24-8-1974 2.30,3 minuut lg PK 31-5-2013
1500 meter Gurmukh S Sahans 8-10-1978 5.00,70 minuut Ciko '66 5-7-2015
3000 meter Rene hage 8-8-1982 10.21.2 minuut AV Gouda 7-9-2018
5000 meter Mattias Godijn 14-2-1985 19.08.0 minuut Avantri 26-9-2020
110 meter horden Alex van Zutphen 9-4-1978 16,21 seconde AAV'36 7-7-2013
verspringen Alex van Zutphen 9-4-1978 6,56 meter AAV'36 6-7-2013
hoogspringen Alex van Zutphen 9-4-1978 1,86 meter AAV'36 6-7-2013
polsstokhoog Alex van Zutphen 9-4-1978 4,70 meter AAV'36 7-7-2013
kogelstoten Alex van Zutphen 9-4-1978 11,82 meter AAV'36 6-6-2014
discuswerpen Alex van Zutphen 9-4-1978 32,14 meter AAV'36 7-7-2013
speerwerpen Alex van Zutphen 9-4-1978 44,25 meter AAV'36 7-7-2013
10-kamp Alex van Zutphen 9-4-1978 6.340 punten AAV'36 6-7-2013
           
Vrouwen Masters 40
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Erika Eikelenboom- Zijderlaan 26-6-1978 14,2 seconde Avantri 5-10-2019
800 meter Karin Schröder 17-7-1974 3.01,79 minuut AC Tion 2-7-2017
3.000 meter Marleen Zijderlaan 9-7-1970 11.46,0 minuut Avantri 31-5-2013
5.000 meter Janet Rietveld-Nomen 14-11-1968 22.38,7 minuut Avantri 29-9-2012
 80m horden 76.2 Karin Schröder 17-7-1974 14.54 seconde AC Tion 2-7-2017
verspringen Erika Eikelenboom-Zijderlaan 26-6-1978 4,12 meter Avantri 26-9-2020
hoogspringen Maaike Waterreus 1-5-1977 1,42 meter Avantri 2-6-2017
Polshoogspringen Maaike Waterreus 1-5-1977 2,20 meter Avantri 2-6-2017
Kogelstoten Karin Schröder 17-7-1974 9,37 meter AC Tion 2-7-2017
Discuswerpen Maaike Waterreus 1-5-1977 19,81 meter Avantri 2-6-2017
Speerwerpen Maaike Waterreus 1-5-1977 25,54 meter Avantri 7-10-2017
5-kamp Karin Schröder 17-7-1974 2.644 punten AC Tion 2-7-2017
 
Mannen Masters 40
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
200 meter Emiel Rombouts 14-8-1970 26,25 seconde MPM 6-7-2014
600 meter Job Zijderlaan 1-2-1971 1.40,5 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Robert Hofman 7-6-1973 2.19,2 minuut Avantri 6-6-2014
1000 meter Mark vd Velde 4-9-1975 3.51,8 minuut Avantri 7-4-2018
1500 meter Robert Hofman 7-6-1973 4.50,0 minuut Avantri 14-9-2014
3.000 meter Job Zijderlaan 1-2-1971 10.38,1 minuut Avantri 31-5-2013
5.000 meter Job Zijderlaan 1-2-1971 17.55,0 minuut Avantri 29-9-2012
verspringen Emiel Rombouts 14-8-1970 5,04 meter MPM 6-7-2014
hoogspringen Gerard Faaij 6-4-1970 1,55 meter Avantri 18-5-2014
kogelstoten Rob Zwijnenburg 4-7-1969 11,74 meter Avantri 18-5-2014
speerwerpen Gerard Faaij 6-4-1970 40,52 meter Avantri 5-10-2013
discuswerpen Rob Zwijnenburg 4-7-1969 35,26 meter Avantri 29-3-2014
5-kamp Emiel Rombouts 14-8-1970 2.545 pnt MPM 6-7-2014
           
Vrouwen Masters 45
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
800 meter Marlou Klaver 24-1-1968 2.49,47 minuut Nijmegen Atl 2-7-2017
1000 meter Alexandra van Lingen 22-3-1971 4.35,0 minuut Avantri 30-3-2019
1.500 meter Mandy Milikan 11-11-1965 7.30,6 minuut Avantri 14-9-2015
3.000 meter Astrid van der Born 7-3-2014 13.52,6 minuut Avantri 6-6-2014
5.000 meter Janet Rietveld 14-11-1968 23.42,4 minuut Avantri 6-10-2018
80 meter horden Linda van Berkel 15-10-1969 14,85 seconde AV '40 3-7-2016
verspringen Ingrid Stam 3-7-1966 4,38 meter LGD Deurne 7-7-2013
  Marlou Klaver 21-1-1968 4,38 meter Nijmegen Atl 2-7-2017
hoogspringen Ingrid Smit 8-3-1968 1,42 meter Ciko '66 5-7-2015
kogelstoten Ingrid Stam 3-7-1966 9,05 meter LGD Deurne 7-7-2013
discuswerpen Carola Diederik 11-3-1968 20,39 meter PAC 6-6-2014
5-kamp Marlou Klaver 24-1-1968 3.110 pnt Nijmegen Atl 2-7-2017
           
Mannen Masters 45
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Gerard Faaij 6-4-1970 12,47 seconde Avantri 4-7-2015
200 meter Frank Fokkens 11-9-1968 25,6 seconde AV Startbaan 15-9-2013
600 meter Jos Schinkel 18-5-1963 1.44,9 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Derek Roest 25-8-1973 2.36.7 minuut Avantri 5-10-2019
1500 meter Roel Carati 6-7-2014 5.23,95 minuut Phanos 6-7-2014
3.000 meter Jan Zijderlaan 2-2-1968 9.57,7 minuut Avantri 31-5-2013
5.000 meter Jan Zijderlaan 2-2-1968 17.35,3 minuut Avantri 5-10-2013
110 mh (106,7) Gerard Faaij 6-4-1970 19,24 sec Avantri 5-7-2015
verspringen Gerard Faaij 6-4-1970 5,58 meter Avantri 1-10-2016
hoogspringen Gerard Faaij 6-4-1970 1,65 meter Avantri 26-3-2016
kogelstoten Erwin Bokenkamp 23-10-1969 11,70 meter AV Edam 13-7-2019
speerwerpen Roel Carati 6-7-2014 42,29 meter Phanos 6-7-2014
discuswerpen Rob Zwijnenburg 4-7-1969 35,28 meter Avantri 3-10-2015
5-kamp Roel Carati 6-7-2014 2.806 pnt Phanos 5-7-2015
           
Vrouwen Masters 50
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
800 meter Marlou Klaver 24-1-1968 2.59,29 minuut Nijmegen Atletiek 8-7-2018
1000 meter Astrid van der Born 7-3-1965 4.11,6 minuut Avantri 26-3-2016
3.000 meter Astrid van der Born 7-3-1965 13.52,2 minuut Avantri 8-6-2018
5.000 meter Marry Teeuwen 12-9-1959 21.43,1 minuut Avantri 29-9-2012
80m horden 76.2 Marlou Klaver 24-1-1968 15,36 seconde Nijmegen Atletiek 8-7-2019
Verspringen Marlou Klaver 24-1-1968 4,28 meter Nijmegen Atletiek 8-7-2019
Hoogspringen Monique Snuverink 16-10-1966 1,51 meter THOR 2-7-2017
polsstokhoogspringen Brigitte van der Kamp 15-6-1960 3,00 meter GAC Hilversum 15-9-2013
kogelstoten Madeleine Peeters 14-4-1963 9,64 meter Rotterdam atl 2-6-2017
discuswerpen, 1 kg Madeleine Peeters 14-4-1963 26,34 meter Rotterdam Atl 2-6-2017
5-kamp Marlou Klaver 24-1-1968 3.266 punten Nijmegen Atletiek 8-7-2019
           
Mannen Masters 50
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Ton Aker 1-6-1964 12,5 seconde AV'47 6-6-2014
200 meter Jan Wick Derksen 24-2-1965 26,68 seconde AV Typhoon 5-7-2015
400 meter Minne de Vries 25-12-1962 1.07,12 minuut AV'40 2-7-2016
600 meter Robert Hoek 14-4-1958 1.53,1 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Herman Couperus 11-4-1965 2.20,4 minuut AV Athlos 2-6-2017
1.000 meter Arie Visser 7-3-1961 3.11,7 minuut Avantri 29-3-2014
1.500 meter Arie Visser 7-3-1961 5.04,01 minuut Avantri 6-7-2014
3.000 meter Marc Wissing 14-5-1968 10.33.4 minuut AV Gouda 20-9-2019
5.000 meter Jos Schinkel 18-5-1963 18.15,6 minuut Avantri 4-10-2014
100 meter horden Minne de Vries 26-12-1962 19,96 seconde AV'40 7-7-2013
verspringen Jan Wick Derksen 24-2-1965 5.11 meter AV Typhoon 5-7-2015
hoogspringen Minne de Vries 26-12-1962 1,40 meter AV'40 2-7-2016
polsstokhoog Marc Suvaal 7-7-1965 4,00 meter Rotterdam Atletiek 2-6-2017
kogelstoten Rob Zwijnenburg 4-7-1969 11,88 meter Avantri 13-7-2019
discuswerpen Marco Bronswijk 2-11-1966 37,13 meter Olympus '70 13-7-2019
speerwerpen Minne de Vries 25-12-1962 33,12 meter AV'40 6-7-2014
5-kamp Minne de Vries 25-12-1962 2.553 pnt AV'40 6-7-2014
10-kamp Minne de Vries 25-12-1962 3.091 punten AV'40 6-7-2013
           
Vrouwen Masters 55
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
800 meter Rina Groenendijk 15-11-1955 3.06,21 minuut AV'47 7-7-2013
5000 meter Joke van Schaaik 8-8-1963 24.43,6 Avantri 5-10-2019
80 meter horden (76,2) Birgitte van de Kamp 7-3-1960 14,63 seconde GAC 3-7-2016
verspringen Rina Groenendijk 15-11-1955 4,10 meter AV'47 7-7-2013
hoogspringen Rina Groenendijk 15-11-1955 1,30 meter AV'47 7-7-2013
kogelstoten Birgitte van de Kamp 7-3-1960 9,64 meter GAC 3-7-2016
5-kamp Birgitte van de Kamp 7-3-1960 3.669 punten GAC 3-7-2016
           
Mannen Masters 55
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Arie Visser 23-1-1958 15,1 sec Avantri 1-10-2016
200 meter Fabrizio Mastracchi M 9-3-1958 28,9 seconde AV 1923 15-9-2013
800 meter Cor Terlouw 15-11-1963 3.00,6 minuut Avantri 5-10-2019
1000 meter Arie Visser 7-3-1961 3.20,7 minuut Avantri 25-3-2017
1.500 meter Hans Peeters 22-1-1958 5.14,93 minuut AAV V'waard 7-7-2013
3.000 meter Arie Visser 7-3-1961 11.26,9 minuut Avantri 2-6-2017
5.000 meter Arie Visser 7-3-1961 19,14,4 minuut Avantri 1-10-2016
verspringen Gert Velthuizen 19-8-1958 4,48 meter Spark 5-7-2015
hoogspringen Frans van der Ham 26-7-1954 1,45 meter Avantri 5-10-2013
polsstokhoogspringen Frans van der Ham 26-7-1954 3,00 meter Avantri 31-5-2013
Kogelstoten 6 kg Teus Huisman 9-11-1958 7,52 meter LGAS 8-6-2018
discuswerpen Hans Peeters 22-1-1958 26,27 meter AAV V'waard 7-7-2013
speerwerpen Frans van der Ham 26-7-1954 36,38 meter Avantri 5-10-2013
5-kamp Hans Peeters 22-1-1958 2.695 punten AAV V'waard 7-7-2013
           
Vrouwen Masters 60
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
80m horden (68.6) Rina Groenendijk 15-11-1955 15,45 seconde AV'47 7-7-2019
800 meter Rina Groenendijk 15-11-1955 3.19,92 minuut AV'47 7-7-2019
3.000 meter Anne van Dijk 10-7-1949 12.51,0 minuut AV Gouda 7-7-2013
Verspringen Rina Groenendijk 15-11-1955 3,60 meter AV '47 2-7-2017
Hoogspringen Rina Groenendijk 15-11-1955  1,28 meter AV'47 3-7-2016
Kogelstoten (3kg) Rina Groenendijk 15-11-1955 7,19 meter AV'47 3-7-2016
5-kamp Rina Groenendijk 15-11-1955 3.449 punten AV '47 7-7-2019
           
Mannen Masters 60
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
200 meter Wim Threels 26-2-1952 26,86 seconde GAC Hilversum 7-7-2013
600 meter Piet van Wijngaarden 2-3-1952 1.43,7 minuut Avantri 29-9-2012
800 meter Jos Koeleman 8-8-1953 2.56.2 minuut Avantri 5-6-2015
1.000 meter Jos Koeleman 8-8-1953 3.39,9 minuut Avantri 29-3-2014
1.500 meter Piet van Wijngaarden 2-3-1952 5.04,6 minuut Avantri 15-9-2013
3.000 meter Piet van Wijngaarden 2-3-1952 11.36,3 minuut Avantri 31-5-2012
5.000 meter Piet van Wijngaarden 2-3-1952 19.30,3 minuut Avantri 5-10-2013
verspringen Wim Threels 26-2-1952 5,17 meter GAC Hilversum 7-7-2013
kogelstoten Frans van der Ham 26-7-1954 11,37 meter Avantri 4-10-2014
discuswerpen Frans van der Ham 26-7-1954 35,00 meter Avantri 4-10-2015
speerwerpen Wim Threels 26-2-1952 42,70 meter GAC Hilversum 7-7-2013
polsstokhoog Wim Langeland 8-1-1955 3,00 meter Avantri 13-9-2015
5-kamp Wim Threels 26-2-1952 3.859 punten GAC Hilversum 7-7-2013
           
Vrouwen Masters 65
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
discuswerpen Wil Florusse-vd Koogh 8-1-1948 23,53 meter AV Parthenon 31-5-2013
           
Mannen Masters 65
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Piet van Wijngaarden 2-3-1952 15,4 seconde Avantri 5-10-2019
200 meter Teo Maat 10-3-1948 31,93 seconde AV Fortuna 7-7-2013
1.000 meter Piet v Wijngaarden 2-3-1952 3.30,9 minuut Avantri 7-4-2018
1.500 meter Teo Maat 10-3-1948 6.30,72 minuut AV Fortuna 7-7-2013
3.000 meter Harald Driesse 25-8-1947 13.15,7 minuut Avantri 31-5-2013
5.000 meter Piet Wuijster 21-1-1951 21.31,1 minuut Avantri 1-10-2016
verspringen Teo Maat 10-3-1948 4,35 meter AV Fortuna 7-7-2013
polsstokhoogspringen Michel van Osch 23-6-1948 2,30 meter Haag Atletiek 15-9-2013
kogelstoten Willem Langeland 8-1-1955 10,11 meter Atletico '73 20-9-2019
discuswerpen Teo Maat 10-3-1948 44,10 meter AV Fortuna 7-7-2013
speerwerpen Teo Maat 10-3-1948 45,68 meter AV Fortuna 7-7-2013
5-kamp Teo Maat 10-3-1948 3.552 punten AV Fortuna 7-7-2013
           
Vrouwen Masters 70
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
 800 meter Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 3.16,48 minuut Atledo 2-7-2017
80m horden 68.6 Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 17,73 seconde Atledo 2-7-2017
Verspringen Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 3,22 meter Atledo 2-7-2017
Hoogspringen Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 1,09 meter Atledo 2-7-2017
Kogelstoten Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 7,39 meter Atledo 2-7-2017
5-kamp Riet Jonkers-Slegers 4-10-1943 4.197 punten Atledo 2-7-2017
           
Mannen Masters 70
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
100 meter Hans Boon 16-1-1940 18,4 seconde Avantri 5-10-2013
200 meter Peter van der Ham 14-3-1944 34,42 seconde Haag Atletiek 6-7-2014
600 meter Hans Boon 16-1-1940 2.17,5 minuut Avantri 5-10-2013
1500 meter Cor van Dam 29-12-1946 7.11,60 minuut Olympus '70 7-7-2019
5000 meter Charles van IJsselmuide 19-11-1948 28.46,7 minuut Avantri 05-102019
verspringen Peter van der Ham 14-3-1944 4,12 meter Haag Atletiek 6-7-2014
hoogspringen Henk de L. den Bouter 19-4-1943 1,20 meter Avantri 18-5-2014
polsstokhoogspringen Kees Jägers 26-8-1942 2,30 meter GAC 15-9-2013
kogelstoten Cor van Dam 29-12-1946 9,20 meter Olympus '70 2-6-2017
discuswerpen Cor van Dam 29-12-1946 32,12 meter Olympus '70 2-7-2017
speerwerpen Cor van Dam 29-12-1946 30,89 meter Olympus '70 7-7-2019
5-kamp Peter van der Ham 14-3-1944 2.733 pnt Haag Atletiek 6-7-2014
           
Mannen Masters 75
100 meter Hans Boon 16-1-1940 20,3 seconde Avantri 5-6-2015
200 meter Peter van der Ham 14-3-1944 36.51 seconde Haag Atletiek 7-7-2019
1500 meter Peter van der Ham 14-3-1944 8.26,64 minuut Haag Atleteik 7-7-2019
discuswerpen Peter van der Ham 14-3-1944 29,03 meter Haag Atletiek 7-7-2019
speerqwerpen Peter van der Ham 14-3-1944 22,69 meter Haag Atletiek 7-7-2019
verspringen Peter van der Ham 14-3-1944 4.03 meter Haag Atletiek 7-7-2019
5-kamp Peter van der Ham 14-3-1944 2944 ptn Haag Atletiek 7-7-2019
           
Mannen Master 80
Discuswerpen Ad Verhoeff 25-2-1940 17.40 meter Avantri 26-9-2020
           
Vrouwen VB Vrouwen
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Marlous Vorstermans 4-7-1981 11,4 seconde Avantri 5-10-2013
80 meter Lisa van der Maas 26-5-1992 14,9 seconde Avantri 6-10-2018
100 meter Tineke Buren 24-7-1984 21,2 seconde Avantri 31-5-2013
150 meter Elodie Bontan 18-7-1995 30.3 seconde Avantri 25-3-2017
200 meter Elodie Bontan 18-7-1995 42.0 seconde Avantri 26-3-2016
300 meter Elodie Bontan 18-7-1995 1.07.9 minuut Avantri 7-10-2017
verspringen Nienke Smits 8-2-1987 2,59 meter Avantri 25-3-2017
hoogspringen Tineke Buren 24-7-1984 1,00 meter Avantri 31-5-2013
kogelstoten 3 kg Lisa van der Maas 6-5-1992 6,03 meter Avantri 25-3-2017
discuswerpen Marlous Vorstermans 4-7-1981 10,98 meter Avantri 5-7-2014
speerwerpen Elodie Bontan 18-7-1995 15,70 meter Avantri 6-10-2018
balwerpen 200 Tineke Buren 24-7-1984 20,75 meter Avantri 31-5-2013
           
Mannen VB Mannen
onderdeel naam geboortedatum tijd/afstand vereniging datum
60 meter Wietze Balk 22-11-1990 9,7 seconde Avantri 25-3-2017
80 meter Senno Posthuma 17-4-2003 11,8 seconde Avantri 6-10-2018
100 meter Yuri de Groot 30-8-1979 16,8 seconde Avantri 31-5-2013
150 meter Yuri de Groot 30-8-1979 25,1 seconde Avantri 7-4-2018
200 meter Wietze Balk 22-11-1990 37,0 seconde Avantri 29-3-2014
300 meter Senno Posthuma 17-4-2003 51,1 seconde Avantri 6-10-2018
1000 meter Senno Posthuma 17-4-2003 5.01.8 minuut Avantri 2-9-2015
1.500 meter Yuri de Groot 30-8-1979 6.37,0 minuut Avantri 15-9-2013
5.000 meter Yuri de Groot 30-8-1979 23.27,3 minuut Avantri 29-9-2012
verspringen Nathum Buinsters   3,74 meter Spado 5-6-2015
hoogspringen Wietze Balk 22-11-1990 1,15 meter Avantri 1-10-2016
  Yuri de Groot 30-8-1979 1,15 meter Avantri 1-10-2016
kogelstoten 3 kg Ronald van Nes 29-1-1976 5,31 meter Avantri 14-9-2014
kogelstoten 4 kg Ronald van Nes 29-1-1976 5,50 meter Avantri 25-3-2017
discuswerpen Martin van de Graaff 28-12-1968 12,30 meter Avantri 6-7-2013
speerwerpen Senno Posthuma 17-4-2003 19,91 meter Avantri 6-10-2018
balwerpen Yuri de Groot 30-8-1979 19,78 meter Avantri 1-10-2016

Zoeken



Website sponsors