Ridaloop


Wedstrijdverslag

13 september 2015
Lekkerkerk


Na de gezellige loop met Mandy in Houten van gisteren had ik het relatief rustig aan kunnen doen en dacht ik nog héél veel over te hebben om vandaag de Ridaloop in een leuk tempo te kunnen lopen, maar dat was niet het geval.

Om 9.30 uur arriveer ik in Lekkerkerk en meld me bij de hooiberg in de Loet waar Mariëtte Snoek me een startnummer geeft, nummer 181.
Het is best wel warm weer, ik had het idee dat het lekkerder (lees: kouder) zou zijn.
We dribbelen met z'n allen langs restaurant de Loet en steken de rotonde over en stoppen op de B-weg. Eerst even een praatje, waarna we op weg gaan voor de Ridaloop, een loop over 8,7 kilometer naar het tunneltje bij de Kwakels, eronder door en dan aan de andere kant op het nieuwe fietspad langs de Provincialeweg weer terug naar de Loet. Een niet bijster interessant parcours, maar goed, we gaan toch vol goede moed van start.
Mannen als Robert Hofman en Corné Verboom zijn al snel uit zicht. Ik begin met een kilometer ruim boven de 4.30 en lig dan zelfs rond positie 5, maar merk dan al dat ik "pap" in mijn benen heb. De tweede kilometer gaat in 4.45 waarna ik bewust het tempo laat zakken. Dit gaat hem niet worden vandaag. Warm, moe, slappe benen. Ik heb geen zin om me kapot te lopen. Ik loop nu allemaal vlakke kilometertijden van 4.53, 4.54, 4.54, 4.54 en 4.53
Inmiddels zijn Martin Rath en Hans van Wurmond, André Pruijssers en Michel van der Meer me voorbij gekomen, maar daar kan ik niet mee zitten, ik loop mijn eigen race en in mijn eigen vlakke tempo.
Mijn eindtijd is uiteindelijk 42.04, goed voor plaats 14 van de 47, nog niet eens zo gek.
Lekker vlak gelopen en weer aan een wedstrijdje meegedaan.
Vanmiddag nog even bij de Instuifwedstrijden op de baan kijken.

Zoeken



Website sponsors