Parkloop


Wedstrijdverslag

02 april 2016
Schoonhoven


Nadat Aad en ik niet zo fris uit de halve marathon van Haarzuilens waren gekomen zijn we beiden flink gemasseerd door Ben. Ik al op dinsdag, Aad op vrijdag. Voor Aad was dat erg dicht op de Parkloop en het advies was dan ook om niet te gaan lopen, waar Aad netjes gevolg aan gaf.
Aangezien het weer op zaterdag was zou ik niet kunnen lopen. We hadden deze week de bandenwisseldagen en er waren diverse collega's op mijn bedrijf die aangaven dat ik best even naar Schoonhoven zou kunnen voor de Parkloop. Ze zouden wachten tot ik weer terug zou zijn. Een lief gebaar waar ik dankbaar gebruik van heb gemaakt.
Ik had me al voor ingeschreven en kon daarom ook vrij laat naar de baan komen. Ik had zelfs nog een kwartiertje over.
Het zonnetje is inmiddels even weg, maar het voelt wel benauwd.
Het doel is om vandaag lekker ontspannen te lopen, net niet helemaal voluit. De twee halve marathons zitten nog in de benen en ook komt de marathon van Rotterdam eraan volgende week.
Aad geeft aan dat ik beter iets van 46 hoog kan lopen, zelf ga ik weg op 45 minuten.
De eerste kilometer gaat in 4.25 , de tweede in 4.34 en ik haal Wim in. Bij Wim gaat het niet super zegt hij, maar zelf voel ik me ook niet super. Het tempo laat ik wat zakken en ik loop nu de kilometers in 4.33 , 4.43 , 4.36 , 4,35 en 4,44 waarna Cornelis Verboom me op een ronde zet. Ik ben inmiddels ook ingehaald door Robbert-Jan Neven en besluit hem niet te volgen, ik wil me toch een beetje sparen voor volgende week.
Na een 4.35 en een 4.47 ga ik inderdaad op die 46-er uitkomen zie ik op mijn horloge. Prima toch denk ik dan. Als ik op de baan kom zie ik de klok gek genoeg staan op 45.23 en kijk dan naar mijn klokje. De laatste kilometer ging in 3.50 maar was lang geen kilometer maar 870 meter.
Als Mandy binnen komt blijkt haar horloge ook op 9,87 te staan, kennelijk is de afstand dan toch iets korter.
Wim zat vlak achter me met 45.31
Best lekker gelopen, niet voluit gegaan en de benen voelden goed, al was het wel benauwd om te lopen.
Nu maar hopen op een motregentje en 10 graden volgende week.
Ik ben niet zo van de rondjes maar maak voor de Parkloop graag een uitzondering. Het was leuk om iedereen weer even te zien.
Nu snel even douchen en dan als een speer terug naar de zaak.

Zoeken



Website sponsors