Linschotenloop


Wedstrijdverslag

21 december 2019
Linschoten


Waar in het verleden hele groepen van Avantri aan de start stonden bij de Linschotenloop is dat nu niet meer het geval. Het is zoeken naar Avantrianen. Langs de kant komen we Jos Schinkel; tegen, hij is geblesseerd en loopt voorlopig geen lange afstanden en het is maar de vraag of dat weer gaat komen. Wel is Pieter van Rossum van de partij, maar verder zie ik geen clubgenoten.
Ik ben er met Ina op de fiets heen gegaan, het was best fris, maar wel droog.
Om te lopen is het weer fantastisch, al staat er best wel veel wind.
Ina en ik lopen net als vorig jaar samen, eens kijken of we weer op de 6 minuten per kilometer uit gaan komen.
De eerste 5 kilometer is het vooral in het begin wat lastig om in het juiste tempo te komen door de vele lopers, maar dat gaat daarna vrij goed, we lopen de 5 in 28.24 , eigenlijk best wel snel. De 10 gaat in 59 minuten. Ina kon dat tempo niet vasthouden en merkt dat het best wel wat lastiger begint te worden. Met nog 11 te gaan maar even wat gas terug nemen.
We plassen even en gaan dan weer verder. De 15 gaat in 1.29.45 , nog steeds netjes binnen de 6 minuten per kilometer. Op de 20 kilometer komen we door in 2.00.38 , kilometer 21 gaat precies in 6 minuten en het laatste stukje geeft een eindtijd van 2.07.49 , wel weer rond de 6 minuten per kilometer. We hadden natuurlijk ook al gefietst, dus we zijn er toch wel blij mee.
We kleden ons warm aan, eten en drinken wat en gaan daarna op de fietst weer terug. Het is nu baggerweer, regen en veel wind en pal tegen. Het is best fris op de fiets en vermoeiend na zo'n halve marathon, maar ook dit lukt.
Het was me het middagje wel, maar we hebben enorm genoten.

Zoeken



Website sponsors