Singelloop
Wedstrijdverslag
Nieuwpoort
Hemelvaartsdag 2019 zit er aan te komen, traditioneel de Hemelvaartsdagloop in Lekkerkerk, alleen hebben we deze keer andere plannen, we gaan naar Safaripark Beekse Bergen. Geen loopje dus, maar wat wel kan, is de Singelloop in Nieuwpoort.
Ina en ik gaan met de fiets de pont in Bergambacht over en we fietsen naar Nieuwpoort. Het is gezellig daar, we zien tal van bekenden waaronder Aad, Derk, Wim, Janita, André. Allemaal doen ze de 5 kilometer behalve Wim.
Bij de inschrijving is een soort mini-kermis op het terrein, diverse eet- en drinktenten en lekker druk, dat geeft het geheel toch een leuke sfeer, een soort kermisloop dan.
Ina en ik starten op de 10 kilometer. Het is warm, benauwd weer en niet echt lekker om te rennen.
We lopen deze keer niet samen.
Het parcours is veranderd sinds de laatste keer dat ik daar was, toen waren het meen ik 9 gelijke rondjes van ruim een kilometer, nu dan 6 rondjes van ruim 1600 meter.
Dit is wel wat leuker moet ik zeggen.
Uiteindelijk bleek het rondje een stukje korter te zijn waardoor ik na 6 rondjes bleef steken op 9,63 km, maar het kan ook zijn dat de GPS met die rondjes en bochtjes niet goed werkt. Ik kom uiteindelijk uit op 44.54 , een nette tijd. Ik wacht even op Ina, die moet nog 1 rondje en samen lopen we die uit. Ina komt binnen in een keurige 55.56 , ruim binnen het uur.
We drinken nog een paar bakken lekkere koffie in het café waarna we weer terug fietsen. Was een gezellige avond.