Trainingstijden 1-3-2021 t/m 25 oktober 2021

Let op: bij weercode ROOD vervallen alle trainingen, zowel binnen als buiten. Bij weercode ORANJE wordt bekeken of de training wel of niet doorgaat. Raadpleeg de Avantri-website of de trainer.

Tijdens schoolvakantie wordt er aan de pupillen en CD junioren geen training gegeven.

Ivm de richtlijnen voor de Corona zijn sommige trainingstijden van de Pupillen en Junioren aangepast.

Maandag
Tijd Locatie Groep Trainer
17.30- 18.30 Stormbaan JM Pupillen C en B


Luuk vd Velde
Simone Zwijnenburg, Daniëlle Wooning

18.30- 19.30

Per 15 april is er een wachtlijst voor kinderen uit 2011

Stormbaan
JM Pupillen A1 + A2

Marillion Zwijnenburg, Eline Brand,            Jessica de Pater

Luuk vdr Velde

19.00-20.00 Stormbaan MILA groep
(junioren,
neo-senioren)
Ad Verhoeff of
Vincent Hoek
19.15 -20.15 Stormbaan VB-groep Wim van Beuzekom
19.30- 21.00 Stormbaan Loopgroep (B-niveau) Alexandra Lingen
19.30- 21.00 Stormbaan Jongens A/B/C +
heren senioren
zelfstandig
19.30- 21.00 Stormbaan Meisjes A/B/C +
dames senioren
zelfstandig
       
Dinsdag
Tijd Locatie Groep Trainer
18.30- 19.30 Stormbaan JM junioren D, JM junioren C1

Marillion Zwijnenburg of
Rob Zwijnenburg,        Branco van Driest            Luuk vd Velde

19.45 - 21.00 Stormbaan JM junioren B + JM Junioren C2

Marillion Zwijnenburg,
Rob Zwijnenburg,

       
Woensdag
Tijd Locatie Groep Trainer

16.30 - 17.25

Wachtlijst per 1 april 2021. Neem contact op met Simone 06-57692238

Stormbaan JM  Fitkids + JM mini en Pupillen C Annabel Rem,        Simone Zwijnenburg   
17.30 - 18.30 Stormbaan JM pupillen B

Tijmen vdr Hek,
Bor van den Berg            Simone Zwijnenburg

18.30 - 19.30

Per 15 april is er een wachtlijst voor kinderen uit 2011

Stormbaan JM pupillen A1 + A2

Bor van den Berg,
Eline Brand, Daniëlle Wooning
Rob Zwijnenburg

19.30 - 21.00 Stormbaan JM junioren AB + C2
senioren en masters
Frans van der Ham,
Rob Zwijnenburg, 
19.30 - 21.00 Stormbaan Loopgroep (A-niveau) Vincent Hoek of
Ad Verhoeff
20.00 - 21.15 Stormbaan Loopgroep (B-niveau) Stefanie en Yvonne
       
Donderdag
Tijd Locatie Groep Trainer
19.00 - 20.00 Stormbaan JM junioren D + C1

Bor van den Berg,  Ronald van den Berg, Branco van Driest

19.30 - 21.00 Stormbaan
Loopgroep Basis
(C-niveau)

per week wisselende trainer: 
Ab de Kluijver,
Aad van der Poel,
Janet Rietveld,               
Robert Hoek
Jacqueline Ophorst

       
Zondag
Tijd  Locatie Groep Trainer
9.00 - 10.30 Stormbaan Loopgroep

Per week wisselende trainer:
Aad van der Poel,
Ab de Kluijver,
Janet Rietveld,
Robert Hoek,        Alexandra Lingen

 

Zoeken



Website sponsors