Trainingstijden 26-2-2024 t/m 27 oktober 2024
Let op: bij weercode ROOD vervallen alle trainingen, zowel binnen als buiten. Bij weercode ORANJE wordt bekeken of de training wel of niet doorgaat. Raadpleeg de Avantri-website of de trainer.
Tijdens schoolvakantie wordt er aan de pupillen en CD junioren geen training gegeven.
Maandag | |||
Tijd | Locatie | Groep | Trainer |
17.30- 18.30 | Stormbaan |
JM Pupillen U9 + U10 Voor U10 is er een wachtlijst. |
Simone Zwijnenburg, Rosalie Verhoef |
18.30- 19.30
|
Stormbaan |
JM Pupillen U11 + U12
|
Marillion Zwijnenburg, Rosalie Verhoef, Edwin Faaij |
19.15 -20.15 | Stormbaan vanaf 1 april | VB-groep | Wim van Beuzekom |
19.30- 21.00 | Stormbaan | Loopgroep (B-niveau) | Alexandra Lingen |
19.30- 21.00 | Stormbaan | Junior U16,18,20 + heren senioren |
zelfstandig trainen |
19.30- 21.00 | Stormbaan | Junior U16,18,20 + dames senioren |
zelfstandig trainen |
Dinsdag | |||
Tijd | Locatie | Groep | Trainer |
18.30- 19.30 | Stormbaan | JM junior U14 |
Rob Zwijnenburg, Luuk vd Velde |
19.45 - 21.00 | Stormbaan | JM junior U16 |
Rob Zwijnenburg Luuk vdr Velde |
19.30 - 21.00 | Stormbaan | Startersgroep start op 27 februari | Stefanie Lorwa, Astrid vd Born, Annelies Kerkstra, Cécile Malingré, Alexandra Lingen |
Woensdag | |||
Tijd | Locatie | Groep | Trainer |
16.30 - 17.25
|
Stormbaan | JM Pupil U7 + U8
|
Simone Zwijnenburg Yara van Buren, |
17.30 - 18.30 | Stormbaan | JM pupil U9 + U10 |
Tijmen vdr Hek, Monique Stigter, Alyshia Flamand |
18.30 - 19.30
|
Stormbaan | JM pupil U11 + U12 |
Rob,Zwijnenburg , Tijmen van der Hek, Alyshia Flamand |
19.30 - 21.00 | Stormbaan | JM junioren U18,20 senioren en masters |
Rob Zwijnenburg, Frans van der Ham |
19.30 - 21.00 | Stormbaan | Loopgroep (A-niveau) | Vincent Hoek van Ad Verhoeff |
20.00 - 21.15 | Stormbaan | Loopgroep (B-niveau) | Stefanie Lorwa Yvonne van den Hoeven |
Donderdag | |||
Tijd | Locatie | Groep | Trainer |
18.30 - 19.30 | Stormbaan | JM junior U12 |
Marillion Zwijnenburg Branco van Driest |
19.45 - 20.45 | Stormbaan | JM junior U14 |
Marillion Zwijnenburg Branco van Driest |
19.30 - 21.00 | Stormbaan | Loopgroep Basis (C-niveau) |
per week wisselende trainer: Aad van der Poel, Janet Rietveld, Robert Hoek, Dick Hol |
Zondag | |||
Tijd | Locatie | Groep | Trainer |
9.00 - 10.30 | Stormbaan | Loopgroep |
Per week wisselende trainer: |