Agenda wedstrijden

Wedstrijden 2020

31 dec

 37e Oliebollenloop   info

05 jan

Snertloop, Krimpen aan den IJssel   info

11 jan

4e ZHM Cross, Waddinxveen

12 jan

Egmond Halve Marathon  info

19 jan

Abdijcross Kerkrade  info

19 jan

RACH-cross   info

25 jan

Mastboscross   info

25 jan

2e Jeugdcross Avantri  Info

26 jan

Mastboscross Breda   info

01 feb

AV PEC 1910 indoor - Apeldoorn   info

01 feb

5e ZHM Cross, Alphen aan den Rijn

08 feb

NK Masters/NK Meerkamp sen AB, indoor dag 1- Apeldoorn   info

08 feb

NK Meerkamp indoor - Apeldoorn  info

09 feb

5e wedstrijd ZHM cross Competitie  info

09 feb

Groet uit Schoorl run/ NK 10km   info

15 feb

ASICS NK indoor junioren dag 1 - Apeldoorn  info

15 feb

3e Jeugdcross Avantri. Info

16 feb

ASICS NK junioren dag 2 - Apeldoorn   info

16 feb

Tien van Roodenburg    info

22 feb

AA-drink NK indoor senioren dag 1 - Apeldoorn  info

23 feb

AA-drink NK indoor senioren dag 2 - Apeldoorn  info

29 feb

NK cross jun AB, Senioren en Masters dag 1 - Emmeloord   Info

01 mrt

NK Cross jun AB, Senioren, Masters dag 2 - Emmeloord  Info

28 mrt

47e Rivierenland Parkloop   info

28 mrt

Werp5kamp, Gouda

04 apr

Openingswedstrijd Avantri, alleen voor Avantrianen

05 apr

Rotterdam Marathon   info

11 apr

1e wedstrijd ZHM Pupillencompetitie, Reeuwijk

18 apr

1e wedstrijd CD-competitie, waar?

22 apr

1e Onderlinge Pupillencompetitie

26 apr

1e ronde Senioren Competitie

09 mei

2e wedstrijd CD-competitie

15 mei

Avondwedstrijd Avantri

22 mei

1e wedstrijd ZHM CD Blokmeerkamp, Boskoop/Waddinxveen

23 mei

2e wedstrijd ZHM Pupillencompetitie, Gouda

24 mei

2e ronde Senioren Competitie, waar?

10 jun

2e Onderlinge Pupillenwedstrijd

13 jun

3e wedstrijd CD Competitie

26 jun

2e wedstrijd ZHM CD Blokmeerkamp, Boskoop Jongens, Waddinxveen Meisjes

27 jun

3e wedstrijd ZHM Pupillencompetitie, Lisse

04 jul

3e wedstrijd ZHM CD Blokmeerkamp, Zoetermeer

05 jul

3e ronde Senioren Competitie

11 jul

1e dag Avantri Meerkampen

12 jul

2e dag Avantri Meerkampen

20 jul

WK-Masters, 1e dag. Canada, Toronto

29 aug

1e dag NK Senioren, Utrecht

30 aug

2e dag, NK Senioren, Utrecht

06 sep

10e Rivierenland Nazomerloop   info

12 sep

1e dag NK AB-junioren, Amersfoort

13 sep

2e dag NK AB-junioren, Amersfoort

16 sep

3e Onderlinge Pupillen wedstrijd

16 sep

4e wedstrijd ZHM Pupillencompetitie + CD Blokmeerkamp, Alphen aan den Rijn

19 sep

Landelijke finale CD-junioren, waar??

26 sep

Clubkampioenschappen Avantri

info
02 okt

1e dag NK Masters, Hengelo    info

03 okt

2e dag NK Masters, Hengelo    info

04 okt

3e dag NK Masters, Hengelo    info

24 okt

Afgelast -45e Dijkloop   info

25 okt

Afgelast - NK Werp5kamp, Edam

07 nov

Afgelast - Flora Cross, Boskoop

31 dec

Afgelast - 38e Rabobank-Oliebollenloop    info

 

 

Zoeken



Website sponsors