Agenda wedstrijden

Wedstrijden 2021

27 mrt

47e Rivierenland Parkloop - onder voorbehoud

info
03 apr

Openingswedstrijd - onder voorbehoud

10 apr

1e ZHM junioren CD Blokmeerkamp - Gouda

17 apr

1e CD junioren Competitie

21 apr

1e Onderlinge Pupillenwedstrijd - tijdens trainingsuren

24 apr

1e ZHM Pupillen competitie - Leiden

25 apr

1e Senioren competitie

01 mei

2e CD junioren competitie

02 mei

NK werp5kamp Edam -wordt verschoven na het najaar

08 mei

Ter Specke Bokaal _ Lisse

13 mei

Harry Schulting Games - Vught

16 mei

2e Senioren Competitie

25 mei

1e Onderlinge wedstrijd  Junioren/Senioren/Masters - tijdens trainingsavond

29 mei

2e ZHM Pupillen Competitie - Reeuwijk

04 jun

2e ZHM junioren CD Blokmeerkamp - Waddinxveen of Boskoop

05 jun

5 en 6 juni NK Meerkamp U20&U18 - Assendelft

06 jun

FBK Games - Hengelo

09 jun

2e Onderlinge Pupillen wedstrijd - tijdens trainingsavond

11 jun

 11 tm 13 juni NK Atletiek junioren - Amersfoort

12 jun

Gouden Spike - Leiden

18 jun

18 tm 20 juni NK Masters - Hengelo

19 jun

3e CD junioren competitie

25 jun

25 tm 27 juni NK Senioren - Breda

26 jun

Avantri Meerkamp - junBCD 

info
27 jun

Avantri Meerkamp - junBCD +Masters

02 jul

3e ZHM junioren CD Blokmeerkamp - Boskoop of Waddinxveen

03 jul

3e ZHM pupillen Competitie - Lisse

04 jul

3e Senioren Competitie

13 jul

2e Onderlinge wedstrijd Junioren/Senioren/Masters - tijdens trainingsavond

30 aug

Start Olympische Spelen - Tokio (JPN)

05 sep

11e Avantri Nazomerloop

info
11 sep

4e ZHM Pupillen Competitie - Alphen ad Rijn

11 sep

4e ZHM junioren CD Blokmeerkamp - Alphen ad Rijn

25 sep

Clubkampioenschappen

16 okt

45e Avantri Dijkloop

info
17 okt

Amsterdam Marathon - Amsterdam

24 okt

Rotterdam Marathon - Rotterdam

27 nov

NK Cross junioren, senioren, masters - Tilburg

27 nov

27/28 nov Warandaloop - Tilburg

18 dec

18/19 dec Amsterdamse Boscross - Amsterdam

31 dec

38e Avantri Oliebollenloop

info
31 dec

Sylvestercross - Soest

 

 

Zoeken



Website sponsors