Agenda vereniging

Wedstrijden

10 feb

4e Parkcross, onderdeel van de Avantri Crosscompetitie. Locatie: Springerpark.

10 feb

NK AB junioren dag 1, Omnisport Apeldoorn

info
11 feb

Tien van Rodenburg, Lekkerkerk 1e wedstrijd Superprestige Klassement

info
11 feb

NK AB junioren dag 2, Omnisport Apeldoorn

info
17 feb

5e wedstrijd ZHM crosscompetitie

17 feb

Nk indoor senioren dag 1, Omnisport Apeldoorn

18 feb

NK indoor senioren dag 2, Omnisport Apeldoorn

11 mrt

Halve Natuurmarathon, Lekkerkerk. 2e wedstrijd SP

18 mrt

De 5 tot 50 van Krimpen

info
31 mrt

45e Rivierenland Parkloop, 3e wedstrijd SP

08 apr

Openingswedstrijd Avantri ( onderlinge wedstrijd)

08 apr

Rotterdam Marathon

info
14 apr

Ploegen Competitie CD junioren

15 apr

Ploegen Competite A junioren

21 apr

1e ZHM Pupillencompetitie

21 apr

1e ZHM CD Blokmeerkamp

22 apr

1e Senioren competitie, poule 12

25 apr

1e wedstrijd van de Onderlinge Pupillen Competitie

info
28 apr

NK Masters werp5kamp/ kogelslingeren/gewichtwerpen, dag 1 - Zutphen

info
10 mei

Hemelvaartsdagloop, Lekkerkerk. 4e wedstrijd SP

19 mei

2e CD Competitie

25 mei

2e ZHM CD Blokmeerkamp, Boskoop/Waddinxveen

26 mei

2e ZHm Pupillencompetitie, Reeuwijk

27 mei

2e Senioren Competitie, poule 12

01 jun

Nk Masters, Gouda dag 1

info
02 jun

Nk Masters, Gouda dag 2

03 jun

Nk Masters, Gouda dag 3

08 jun

1e Avondwedstrijd Avantri. 3000 meter telt mee voor de SP

13 jun

2e Wedstrijd Onderlinge Pupillen Competitie

info
15 jun

Nk junioren AB, dag 1 Emmeloord

info
16 jun

Nk junioren AB, dag 2 - Emmeloord

info
16 jun

5 regio Ontmoeting - Gouda

Is op uitnodiging van regio Zuid-Holland Midden

17 jun

Nk junioren AB, dag 3 - Emmeloord

info
22 jun

3e ZHM CD Blokmeerkamp - Boskoop/Waddinxveen

22 jun

Nk Senioren, dag 1 - Utrecht

info
23 jun

Nk Senioren, dag 2 - Utrecht

info
23 jun

3e ZHM Pupillen competitie - Lisse

24 jun

Nk Senioren, dag 3 - Utrecht

info
01 jul

3e ronde Senioren Competitie

07 jul

Avantri Meerkampen, dag 1 - Schoonhoven

08 jul

Avantri Meerkampen, dag 2 - Schoonhoven

02 sep

8e Nazomerloop - Schoonhoven

info
07 sep

2e Avondwedstrijd - Schoonhoven

09 sep

Promotie/degradatie wedstrijd Senioren competitie

12 sep

Laatste wedstrijd van de Onderlinge Pupillen Competitie

info
15 sep

4e ZHM Pupillen Competitie - Gouda

15 sep

4e ZHM CD Blokmeerkamp - Gouda

06 okt

Clubkampioenschappen Avantri - 5000m telt mee voor SP

20 okt

Herfstloop - Lopik, telt mee voor de SP

27 okt

43e dijkloop, telt mee voor de SP

info
03 nov

Flora cross - Boskoop

17 nov

Reeuwijksehout cross - Reeuwijk

24 nov

1e Parkcross, Springerpark

08 dec

Gouda Cross - Cross

15 dec

2e Parkcross, Springerpark

31 dec

36e Oliebollenloop

info

Bestuursvergaderingen

  • 09 januari
  • 30 januari
  • 06 maart
  • 03 april
  • 01 mei
  • 05 juni
  • 03 juli
  • 04 september
  • 02 oktober
  • 06 november
  • 04 december

Oud papier

  • 20 januari
  • 17 februari
  • 17 maart
  • 21 april
  • 19 mei
  • 16 juni
  • 22 september
  • 20 oktober
  • 17 november
  • 22 december

Overige data

13 mrt

Aspirant-jurycursus, clubhuis Avantri

16 mrt

Algemene Vergadering, aanvang 20.00 uur

info
24 mrt

Trainingsdag junioren, atletiekbaan

20 apr

Koningsspelen, Jaarlijkse sportdag voor de basisschool kinderen

14 jun

Waardse Sportspelen dag 1, scholieren vd Middelbare scholen in de Krimpenerwaard komen sporten

15 jun

Waardse Sportspelen dag 2

 

 

 

Zoeken



Website sponsors